шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone RugKing 3 Pro

Ціни67Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone RugKing 3 Pro за ціною від 6149 грн.
Відео 1Фото 3

Характеристики та опис UleFone RugKing 3 Pro

Вага (г): 286; Розміри (мм): 173.8x83x12.85; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 5700; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; повноцінний ліхтарик; індикатор сповіщень; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2
Колір
діагональ дисплея
6.56 "
роздільна здатність екрану
1612х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5700 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
173.8x83x12.85 мм
Вага
286 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 149  до 10 028 грн.
Ulefone Смартфон Ulefone Rugking 3 Pro 8/128GB Black
MTA.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Rugking 3 Pro 8/128GB Black-Green
Justbuy.com.ua (Київ)
7 898 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Rugking 3 Pro 8/128Gb Black-Orange
Stls.store (Київ)
8 393 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Rugking 3 Pro 8/128GB Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
6 449 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Rugking 3 Pro 8/128Gb Black-Orange
Цифра (Київ)
8 243 грн.
← купити
Ulefone RugKing 3 Pro 8/128GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Ulefone Rugking 3 Pro 8/128Gb Black Rugking3Pro8/128GbBlack
COMFY.ua (Київ)
7 635 грн.
← купити
ULEFONE RugKing 3 Pro 8/128GB Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
6 179 грн.
← купити
UleFone RugKing 3 Pro 8/128GB Green
Rezervacija.com.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Rugking 3 Pro 8/128GB Black-Orange
Easybay.com.ua (Київ)
8 037 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone RugKing 3 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone RugKing 3 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone RugKing 3 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія