шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro [MBP14M435SB 96W]

Конфігурації і ціни 116Відгуки1Обговорення  Корисне20Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MBP14M435SB 96W) за ціною від 109996 грн.
Відео 34Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro 13
Характеристики [MBP14M435SB 96W]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  90000 грн.    до  135000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MX2J3
від 110 068 грн.
MX2F3
від 112 732 грн.
MBP14M444SB 96W
від 121 996 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
21 грудня 2025, 15:54 #
Переваги:Найкращий екран на ринку, найкраща автономність. Потужність на роки вперед, яка не падає по роботі від батареї.

Недоліки:Чорна версія дуже марка. Готуйтесь часто витирати кришку

Коментар:Найкращий лептоп

Автор:Andrii Sereda  пользуюсь Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro кілька місяців

від 109 996  до 119 977 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Space Black (Z1FE000MG) Z1FE000MG
GRO (Київ)
112 429 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14'' Late 2024 Space Black (Z1FE000MG)
Idrop.com.ua (Київ)
109 996 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Pro Late 2024 Space Black (Z1FE000MG)
Smartmag.biz.ua (Львів)
115 084 грн.
← купити
MacBook Pro 14" M4 Pro 14CPU/20GPU/24GB/512GB Space Black (Z1FE000MG)
Toiler.com.ua (Київ)
111 695 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Space Black (Z1FE000MG)
Tv-mir.com.ua (Київ)
113 084 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro 24/512GB Late 2024 Space Black (Z1FE000MG) Ультрабук MacBook Pro 14\" M4 Pro 24/512GB Late 2024
Kvshop.com.ua (Київ)
119 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP14M435SB 96W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MBP14M435SB 96W). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MBP14M435SB 96W) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія