шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro [MX2F3]

Конфігурації і ціни 133Відгуки1Обговорення  Корисне20Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MX2F3) за ціною від 112478 грн.
Відео 34Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro 19
Где купить? [MX2F3]
Характеристики [MX2F3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  95000 грн.    до  140000 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
21 грудня 2025, 15:54 #
Переваги:Найкращий екран на ринку, найкраща автономність. Потужність на роки вперед, яка не падає по роботі від батареї.

Недоліки:Чорна версія дуже марка. Готуйтесь часто витирати кришку

Коментар:Найкращий лептоп

Автор:Andrii Sereda  пользуюсь Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro кілька місяців

від 112 478  до 125 477 грн.
Apple Macbook Pro 14" Late 2024 M4 Pro 14-Core CPU | 24Gb | 1Tb | 20-Core GPU | Silver (MX2F3)
Buy.ua (Київ)
112 478 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MX2F3)
iTMag.ua (Київ)
115 299 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Silver (MX2F3) MX2F3
GRO (Київ)
115 769 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MX2F3)
Appcover.com.ua (Київ)
115 050 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MX2F3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M4 Pro 24GB/1TB Silver 2024 (MX2F3)
Touch (Дніпро)
118 229 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Silver (MX2F3) MacBook Pro 14 Late 2024 Silver (MX2F3)
Denika.ua (Харків)
123 958 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro 1TB Silver (MX2F3) 2024
Stls.store (Київ)
122 864 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M4 Pro, 1TB, 14CPU / 20GPU, 24GB RAM, Silver (MX2F3) (2024) MX2F3
Jabko.ua (Львів)
115 099 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro 1TB Silver (MX2F3) 2024
Цифра (Київ)
120 264 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MX2F3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MX2F3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MX2F3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія