шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MBP14M565SL 96W]

Конфігурації і ціни 181Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MBP14M565SL 96W) за ціною від 258299 грн.
Відео 29Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max 42
Характеристики [MBP14M565SL 96W]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Max
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
4 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  220000 грн.    до  330000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MBP14M571SL 96W
від 255 699 грн.
MBP14M571SB 96W
MBP14M574SL 96W
від 266 199 грн.
MBP14M574SB 96W
MBP14M573SB 96W
від 234 899 грн.
MBP14M564SL 96W
від 227 199 грн.
MBP14M573SL 96W
MBP14M554SL 96W
від 219 399 грн.
MBP14M564SB 96W
від 226 396 грн.
MBP14M570SL 96W
від 224 599 грн.
MBP14M554SB 96W
MBP14M570SB 96W
MBP14M561SL 96W
від 216 799 грн.
MBP14M561SB 96W
від 214 999 грн.
MBP14M572SL 96W
від 318 199 грн.
MBP14M572SB 96W
MBP14M566SB 96W
від 320 599 грн.
MBP14M575SL 96W
від 328 399 грн.
MBP14M575SB 96W
MBP14M565SB 96W
від 258 299 грн.
MBP14M562SL 96W
від 247 899 грн.
MBP14M562SB 96W
MBP14M545SL 96W
від 211 599 грн.
MBP14M545SB 96W
MBP14M563SL 96W
від 311 299 грн.
MBP14M563SB 96W
MBP14M566SL 96W

від 258 299  до 282 549 грн.
Apple Macbook Pro 14" 2026 M5 Max 18-Core CPU | 64Gb | 4 TB | 40-Core GPU | Silver (Z1MH0004W)
Buy.ua (Київ)
279 676 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5 Max, 4TB, 18CPU / 40GPU, 64GB RAM, Silver (2026) Z1MH0004W
Jabko.ua (Львів)
258 299 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Max/18CPU/40GPU/64GB/4TB Silver (Z1MH0004W)
Smartmag.biz.ua (Львів)
282 549 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP14M565SL 96W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MBP14M565SL 96W). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MBP14M565SL 96W) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія