шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 [MDHE4]

Конфігурації і ціни 539Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDHE4) за ціною від 48799 грн.
Відео 40Фото 30

Серия Apple MacBook Air 13 2026 M5

Модифікації Apple MacBook Air 13 2026 M5 52
Где купить? [MDHE4]
Характеристики [MDHE4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  65000 грн.
Apple MacBook Air 13...
MDHA4
від 51 051 грн.
MDH74
від 51 049 грн.
MW133
від 49 799 грн.
MDHH4
від 50 049 грн.
MW0X3
від 50 015 грн.
MW103
MC6U4
від 48 995 грн.
MW0W3
від 48 243 грн.
MW0Y3
MW123
від 46 996 грн.
MDHF4
від 57 460 грн.
MC6T4
від 43 999 грн.

від 48 799  до 69 575 грн.
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M5 Midnight MDHE4 (2026) [Midnight|M5 10CPU 8GPU|16GB|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
52 333 грн.
← купити
Apple Macbook Air 13" 2026 M5 10-Core CPU | 16Gb | 512Gb | 8-Core GPU | Midnight (MDHE4)
Buy.ua (Київ)
50 901 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4)
iTMag.ua (Київ)
64 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4) MDHE4
GRO (Київ)
49 879 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Air M5 13,6" 16GB/512GB Midnight (MDHE4)
Appcover.com.ua (Київ)
49 650 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13` M5 16/512GB Midnight 2026 (MDHE4)
Touch (Дніпро)
54 749 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4)
Zhuk.ua (Київ)
53 393 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2026 M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4) MacBook Air 13,6 2026 M5 8 core GPU 16GB 512GB
Denika.ua (Харків)
53 949 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) MDHE4UA/A
Itbox.ua (Київ)
65 999 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M5 512GB Midnight (MDHE4) 2026
Stls.store (Київ)
53 693 грн.
← купити
MacBook Air 13 Retina, Midnight, 512GB, 10 CPU / 8 GPU, 16GB RAM with Apple M5 (2026) (MDHE4) MDHE4
Jabko.ua (Львів)
57 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 2026 M5 16GB/512GB Midnight (MDHE4)
Soho.com.ua (Київ)
54 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A)
Q-techno.com.ua (Київ)
65 899 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2026 Apple M5 8 core Gpu 16GB 512GB Midnight (MDHE4) MDHE4
Openshop.ua (Київ)
54 250 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M5 512GB Midnight (MDHE4) 2026
Цифра (Київ)
52 557 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4) MDHE4ZE/A
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
55 000 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4) MDHE4UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
51 163 грн.
← купити
Apple MDHE4UA/A
Mallprix.com (Київ)
69 575 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) MDHE4UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M5 16/512GB 2026 (MDHE4UA/A) Midnight MDHE4UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M5 2026 Midnight (MDHE4) MDHE4
Sota.store (Київ)
51 912 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M5 Chip 16/512GB 2026 Midnight (MDHE4) MDHE4
Skay.ua (Одеса)
50 945 грн.
← купити
Apple Macbook Air 13.6 / M5 / 16Gb / 512Gb / Midnight (2026) MDHE4
ispot.com.ua (Рівне)
58 599 грн.
← купити
13-дюймовий MacBook Air: чіп Apple M5 з 10-ядерним процесором та 8-ядерним графічним процесором, 16 ГБ, SSD на 512 ГБ - Midn
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
52 129 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) MDHE4UA/A
icom.net.ua (Київ)
65 618 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6'' 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4)
Idrop.com.ua (Київ)
50 996 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4)
TEHNOS.UA (Київ)
51 867 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13.6 M5 16GB 512GB MDHE4 Midnight MacBookAir13.6M516GB512GBMDHE4Midnight
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Air 13.6" M5 16/512Gb Midnight 2026 (MDHE4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
51 800 грн.
← купити
MacBook Air M5 13,6" 10CPU/8GPU/16GB/512GB Midnight (MDHE4)
Toiler.com.ua (Київ)
49 640 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 M5 Chip 16/512GB 2026 (MDHE4UA/A) Midnight (MDHE4UA/A)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4)
Cthp.net.ua (Київ)
48 799 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" M5 2026 16/512GB Midnight (MDHE4) MDHE4
ifrukt.com (Дніпро)
52 299 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4)
Easybay.com.ua (Київ)
50 306 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDHE4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
50 887 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13 (MDHE4LL/A) MDHE4LL/A
Dkt.ua (Київ)
60 532 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M5 16/512GB 2026 Midnight (MDHE4) Ультрабук MacBook Air 13\" M5 16/512GB 2026 Midnight (MDHE4)
Kvshop.com.ua (Київ)
54 777 грн.
← купити
Ноутбук Apple 13.6 MacBook Air / M5/16GB/512SSD/UMA/MacOS/Midnight (MDHE4UA/A) MDHE4UA/A
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M5 16/512GB 2026 (MDHE4UA/A) Midnight
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M5 2026 Midnight (MDHE4) Active MDHE4
Sota.store (Київ)
54 900 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDHE4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDHE4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDHE4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія