шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 [MDH74]

Конфігурації і ціни 535Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDH74) за ціною від 51400 грн.
Відео 40Фото 30

Серия Apple MacBook Air 13 2026 M5

Модифікації Apple MacBook Air 13 2026 M5 52
Где купить? [MDH74]
Характеристики [MDH74]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  45000 грн.    до  62500 грн.
Apple MacBook Air 13...
MW133
від 49 799 грн.
MDHH4
від 50 049 грн.
MW0X3
від 50 015 грн.
MW103
MC6U4
від 48 995 грн.
MDHE4
від 48 799 грн.
MDHA4
від 51 051 грн.
MW0W3
від 48 243 грн.
MW0Y3
MW123
від 46 996 грн.
MC6T4
від 45 989 грн.
MBA13M402SB
від 47 198 грн.

від 51 400  до 64 999 грн.
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M5 Silver MDH74 (2026) [Silver|M5 10CPU 8GPU|16GB|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
54 429 грн.
← купити
Apple Macbook Air 13" 2026 M5 10-Core CPU | 16Gb | 512Gb | 8-Core GPU | Silver (MDH74)
Buy.ua (Київ)
52 230 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Silver (MDH74)
iTMag.ua (Київ)
64 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Silver (MDH74) MDH74
GRO (Київ)
51 629 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Silver (MDH74)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Air M5 13,6" 16GB/512GB Silver (MDH74)
Appcover.com.ua (Київ)
52 300 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13` M5 16/512GB Silver 2026 (MDH74)
Touch (Дніпро)
55 249 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air M5 Chip 13" 16/512GB Silver (MDH74)
Zhuk.ua (Київ)
54 855 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2026 M5 8 core GPU 16GB 512GB Silver (MDH74) MacBook Air 13,6 2026 M5 8 core GPU 16GB 512GB S
Denika.ua (Харків)
56 415 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M5 512GB Silver (MDH74) 2026
Stls.store (Київ)
56 111 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDH74, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDH74). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDH74) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія