шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 [MDHC4]

Конфігурації і ціни 504Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDHC4) за ціною від 61090 грн.
Відео 40Фото 30

Серия Apple MacBook Air 13 2026 M5

Модифікації Apple MacBook Air 13 2026 M5 52
Где купить? [MDHC4]
Характеристики [MDHC4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  75000 грн.
Apple MacBook Air 13...
MDHJ4
від 58 829 грн.
MC6V4
від 63 239 грн.
MC654
від 52 250 грн.
MDHF4
від 57 460 грн.
MBA13M502ST
від 67 999 грн.
MC6A4
від 64 191 грн.
MC6C4
від 63 128 грн.
MDH84
від 59 099 грн.
MGP74
від 66 406 грн.
MBA13M404M 35W
від 70 399 грн.
MBA13M406M
від 67 995 грн.
MGP84
від 70 836 грн.
MGP94
MDHE4
від 49 489 грн.
MDHH4
від 49 850 грн.
MW133
від 50 015 грн.
MDHA4
від 50 295 грн.
MBA13M502SL
MBA13M502M
від 67 989 грн.
MBA13M502SB
MBA13M506SL
від 71 722 грн.

від 61 090  до 78 499 грн.
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M5 Starlight MDHC4 (2026) [Starlight|M5 10CPU 10GPU|16GB|1TB]
Tehnokrat.ua (Київ)
64 796 грн.
← купити
Apple Macbook Air 13" 2026 M5 10-Core CPU | 16Gb | 1 TB | 10-Core GPU | Starlight (MDHC4)
Buy.ua (Київ)
61 090 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 1TB Starlight (MDHC4)
iTMag.ua (Київ)
77 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 1TB Starlight (MDHC4) MDHC4
GRO (Київ)
61 989 грн.
← купити
Ноутбук APPLE MacBook Air 13' M5 16GB/1TB Starlight (MDHC4UA/A) MDHC4UA/A
FOXTROT.UA (Київ)
78 499 грн.
← купити
Apple MacBook Air M5 13,6" 16GB/1TB Starlight (MDHC4)
Appcover.com.ua (Київ)
61 950 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 1TB Starlight (MDHC4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13` M5 16/1TB Starlight 2026 (MDHC4)
Touch (Дніпро)
62 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" 2026 M5 Starlight (MDHC4)
Zhuk.ua (Київ)
64 872 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2026 M5 10 core GPU 16GB 1TB Starlight (MDHC4) MacBook Air 13,6 2026 M5 10 core GPU 16GB 1TB
Denika.ua (Харків)
66 513 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDHC4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDHC4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDHC4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія