шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 [MGP84]

Конфігурації і ціни 504Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MGP84) за ціною від 70836 грн.
Відео 40Фото 30

Серия Apple MacBook Air 13 2026 M5

Модифікації Apple MacBook Air 13 2026 M5 52
Характеристики [MGP84]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  85000 грн.
Apple MacBook Air 13...
MBA13M406M
від 67 995 грн.
MGP94
від 70 836 грн.
MBA13M404M 35W
від 70 399 грн.
MGP74
від 66 406 грн.
MBA13M404ST 35W
від 76 196 грн.
MDH84
від 59 099 грн.
MC6C4
від 63 128 грн.
MC6A4
від 64 191 грн.
MBA13M502ST
від 67 999 грн.
MBA13M408SB 35W
від 73 051 грн.
MBA13M408SL 35W
MBA13M408ST 35W
MBA13M408M 35W
MC654
від 52 250 грн.
MC6V4
від 63 239 грн.
MBA13M404SB 35W
від 77 300 грн.
MDHC4
від 60 554 грн.
MDHJ4
від 58 829 грн.
MDHF4
від 57 460 грн.
MDHD4
від 75 139 грн.
MBA13M404SL 35W
від 79 050 грн.
MDH94
від 75 529 грн.
MDHG4
від 75 089 грн.
MDHK4
від 74 823 грн.
MBA13M506SL
від 71 722 грн.
MBA13M502M
від 67 989 грн.
MBA13M502SB
MBA13M502SL
MBA13M510SL
від 84 999 грн.
MBA13M510ST

від 70 836  до 77 977 грн.
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M5 Midnight Z1L6000RQ (2026) [Midnight|M5 10CPU 10GPU|24GB|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
73 577 грн.
← купити
Apple Macbook Air 13" 2026 M5 10-Core CPU | 24Gb | 512Gb | 10-Core GPU | Midnight (Z1L6000RQ)
Buy.ua (Київ)
70 836 грн.
← купити
MacBook Air 13 Retina, Midnight, 512GB, 10 CPU / 10 GPU, 24GB RAM with Apple M5 (2026) (Z1L6000RQ) Z1L6000RQ
Jabko.ua (Львів)
74 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M5 2026 Midnight (MGP84) MGP84
Sota.store (Київ)
73 944 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" 2026 M5/10CPU/10GPU/24GB/512GB Midnight (Z1L6000RQ)
Smartmag.biz.ua (Львів)
73 653 грн.
← купити
MacBook Air M5 13,6" 10CPU/10GPU/24GB/512GB Midnight (Z1L6000RQ/MGP84)
Toiler.com.ua (Київ)
72 160 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 M5/10CPU/10GPU/24GB/512GB Midnight (Z1L6000RQ)
Tv-mir.com.ua (Київ)
73 462 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" M5 24/512GB Midnight 2026 (Z1L6000RQ) Ультрабук MacBook Air 13,6\" M5 24/512GB Midnight 2026 (Z1L600
Kvshop.com.ua (Київ)
77 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MGP84, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MGP84). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MGP84) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія