шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro [MX2U3]

Конфігурації і ціни 143Відгуки  Обговорення1Корисне11Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro (MX2U3) за ціною від 144999 грн.
Відео 22Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro 13
Где купить? [MX2U3]
Характеристики [MX2U3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  185000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MBP16M418SB
від 178 888 грн.
MX2Y3
від 145 996 грн.
MBP16M406SB
від 155 090 грн.
MBP16M414SL
від 170 896 грн.
MBP16M414SB
від 164 818 грн.
MBP16M415SL
від 170 999 грн.
MX303
від 134 996 грн.
MX2V3
від 165 300 грн.
MBP16M406SL
від 158 908 грн.

від 144 999  до 168 329 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Pro Silver MX2U3 (2024) [Silver|M4 Pro 14CPU 20GPU|48GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
150 790 грн.
← купити
AApple Macbook Pro 16" Late 2024 M4 Pro 14-Core CPU | 48Gb | 512Gb | 20-Core GPU | Silver (MX2U3)
Buy.ua (Київ)
149 584 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2U3)
iTMag.ua (Київ)
162 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2U3) MX2U3
GRO (Київ)
147 549 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2U3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' M4 Pro 48GB/512GB Silver 2024 (MX2U3)
Touch (Дніпро)
151 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2U3)
Zhuk.ua (Київ)
157 410 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2U3) MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2U3)
Denika.ua (Харків)
164 610 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M4 Pro, 512GB, 14CPU / 20GPU, 48GB RAM, Silver (2024) (MX2U3) MX2U3
Jabko.ua (Львів)
144 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 48/512GB Silver (MX2U3)
Soho.com.ua (Київ)
159 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MX2U3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro (MX2U3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro (MX2U3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія