шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro [MX2Y3]

Конфігурації і ціни 131Відгуки  Обговорення1Корисне11Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro (MX2Y3) за ціною від 145996 грн.
Відео 22Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro 13
Где купить? [MX2Y3]
Характеристики [MX2Y3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  185000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MBP16M406SB
від 155 090 грн.
MX2U3
від 144 999 грн.
MBP16M418SB
від 178 485 грн.
MBP16M414SL
від 170 511 грн.
MBP16M414SB
від 164 632 грн.
MBP16M415SL
від 170 999 грн.
MX303
від 134 996 грн.
MX2V3
від 165 299 грн.
MBP16M406SL
від 158 550 грн.

від 145 996  до 168 827 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Pro Space Black MX2Y3 (2024) [Space Black|M4 Pro 14CPU 20GPU|48GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
149 766 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 16" Late 2024 M4 Pro 14-Core CPU | 48Gb | 512Gb | 20-Core GPU | Space Black (MX2Y3)
Buy.ua (Київ)
147 032 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX2Y3)
iTMag.ua (Київ)
163 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX2Y3) MX2Y3
GRO (Київ)
154 929 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX2Y3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX2Y3)
Zhuk.ua (Київ)
156 634 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" M4 Pro 512GB Space Black (MX2Y3) 2024
Stls.store (Київ)
158 509 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX2Y3) MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX2Y3)
Denika.ua (Харків)
159 891 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 48/512GB Space Black (MX2Y3)
Soho.com.ua (Київ)
156 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX2Y3) MX2Y3
Openshop.ua (Київ)
168 827 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MX2Y3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro (MX2Y3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro (MX2Y3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія