шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки25Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer T4U за ціною від 1016 грн.
Відео 19Фото 7

Характеристики та опис TP-LINK Archer T4U

Габарити (мм): 92x29x15; 802.1x; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; Потужність передавача (dBm): 20; WAN: LAN: Антена: внутрішня; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 867; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 300; 5 ГГц; 2.4 ГГц; Wi-Fi 5 (802.11ac); Wi-Fi 4 (802.11n); Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (25 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип пристрою
Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення
USB-A 5 Gbps
Вхід даних (WAN-port)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi антен
1 шт.
Тип антен
внутрішня
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
802.1x
Габарити
92x29x15 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

3
0
5
14
Можно брать
31 липня 2021, 13:31 #
Переваги:Стабильная работа
Хорошая скорость
USB 3.0

Недоліки:Большой размер, закрывает соседний usb-порт
Официальный драйвер под Linux не собирается

Коментар:У меня модель-раскладушка. Довольно большого размера, закрывает соседний usb-порт.

По-умолчанию Ubuntu драйвер не подтянул, потому пришлось собирать из исходников. Официальный драйвер не собрался, но https://github.com/morrownr/88x2bu подошел.

Скорость хорошая, прием тоже стабильный. В углу комнаты, где старый адаптер еле справлялся и местами вырубался, этот показывает 30/40 Мбит на 2.4Ghz (репитер в 5м) и 40/60 Мбит на 5Ghz (до роутера ~10м, через стены).

Автор:Andrew Krasnogolovets

Категорически не рекомендую
21 листопада 2024, 18:19 #
Переваги:Ноль

Недоліки:Описал выше

Коментар:Абсолютное барахло Брал для ПК в 5 метрах от роутера через стену в соседней комнате. Постоянные отвалы сигналы, скорость скачет, греется.На следующий день вернул в магазин.

Автор:Stafarion

Показано 2 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
від 1 016  до 1 930 грн.
TP-Link Мережевий адаптер TP-Link Archer T4U Black Wi-Fi b/g/n/a/ac
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer T4U
Click.ua (Київ)
1 016 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link Archer T4U (Archer-T4U) Archer-T4U
Itbox.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer T4U Wi-Fi адаптер Archer-T4U
Ntools.com.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Адаптер Wi-Fi TP-Link Archer T4U AC1200
Цифра (Київ)
1 050 грн.
← купити
Адаптер Wi-Fi TP-Link Archer T4U AC1200
Stls.store (Київ)
1 069 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer T4U
ШО (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Openshop.ua (Київ)
1 533 грн.
← купити
TP-Link Archer-T4U
Mallprix.com (Київ)
← купити
Мережевий адаптер TP-LINK Archer T4U AC1300
АЛЛО (Київ)
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link Archer T4U (Archer-T4U) Archer-T4U
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK ARCHER T4U
Telemart.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Redprice.sale (Львів)
1 924 грн.
← купити
TP-LINK Archer T4U
Tehnomart.com (Київ)
1 072 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 081 грн.
← купити
Бездротовий двохдіапазонний мережевий USB-адаптер Archer T4U
Comtrading.ua (Київ)
← купити
WiFi-адаптер TP-LINK ARCHER T4U 802.11ac, AC1200, USB 3.0 (ARCHER-T4U)
Nkt.ua (Київ)
← купити
WiFi-адаптер TP-Link Archer T4U (Archer-T4U) Archer-T4U
E-server.com.ua (Київ)
← купити
WiFi Адаптер TP-Link Archer T4U AC1300
Кібернетики (Київ)
← купити
Адаптер Wi-Fi TP-Link Archer T4U (ARCHER-T4U) ARCHER-T4U
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi-USB Адаптер TP-Link Archer T4U Dual 5GHz/2.4GH
Citrus.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер 802.11ac TP-Link Archer-T4U
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer T4U
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 023 грн.
← купити
TP-Link Archer T4U Archer-T4U
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 026 грн.
← купити
WiFi-адаптер TP-Link USB Archer T4U (ARCHER T4U)
MAUDAU (Київ)
1 278 грн.
← купити
TP-Link Archer T4U archer-t4u
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer T4U
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 132 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer T4U WiFi5 / AC1300 / USB 3.0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Tomdom.in.ua (Львів)
1 930 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Timesport.com.ua (Львів)
1 921 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Zaua.store (Львів)
1 078 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Timesport.com.ua (Львів)
1 075 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Tomdom.in.ua (Львів)
1 084 грн.
← купити
Бездротовий двохдіапазонний мережевий USB-адаптер, Archer T4U TP-LINK
MAUDAU (Київ)
1 299 грн.
← купити
Сітковий адаптер USB TP-Link Archer T4U, Black, 5GHz/2.4GHz, AC1300 (867/400 Мбіт/с), USB 3.0, кнопка WPS, високопотужні ант
MAUDAU (Київ)
1 221 грн.
← купити
Сітковий адаптер USB TP-LINK Archer T4U, Black, 5GHz/2.4GHz, AC1300 (867/400 Мбіт/с), USB 3.0, кнопка WPS, високопотужні ант
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 151 грн.
← купити
Мережевий адаптер USB Archer T4U, Black TP-Link (2000003382330)
Rozetka.ua (Київ)
1 305 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer T4U (AC1300, MU-MIMO, USB3.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer T4U (AC1300, MU-MIMO, USB3.0) Ні 37069
Rozetka.ua (Київ)
1 363 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer T4U
Rozetka.ua (Київ)
1 273 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link Archer T4U (Archer-T4U)
Rozetka.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer T4U
Rozetka.ua (Київ)
1 187 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link Archer T4U (Archer-T4U)
Rozetka.ua (Київ)
1 252 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer T4U (AC1300, MU-MIMO, USB3.0) Ні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
WiFi-адаптер TP-Link USB Archer T4U (ARCHER T4U)
Rozetka.ua (Київ)
1 248 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U
Rozetka.ua (Київ)
1 351 грн.
← купити
Мережний адаптер USB TP-LINK Archer T4U, чорний, 5GHz/2.4GHz, AC1300 (867/400 Мбіт/с), USB 3.0, кнопка WPS, високопотужні
Rozetka.ua (Київ)
1 443 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4U (AC1300)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer T4U (AC1300, MU-MIMO, USB3.0)
Rozetka.ua (Київ)
1 171 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer T4U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer T4U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer T4U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія