шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари10+
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK RE225BE за ціною від 3511 грн.
Фото 5

Характеристики та опис TP-LINK RE225BE

Габарити (мм): 97x46x158; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; режим MESH; репітер; Антена: зовнішня; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с; WAN: LAN: Кількість LAN портів: 1 порт; Смуга пропускання (МГц): 160; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 2882; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 688
Колір
Тип пристрою
підсилювач Wi-Fi
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
1 порт
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
репітер
режим MESH
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Габарити
97x46x158 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4800 грн.

TP-Link RE225BE review: A perfectly fine Wi-Fi 7 extender | Expert Reviews
Мобильное приложение TP-Link Tether для Android
Мобильное приложение TP-Link Tether для iOS
від 3 511  до 4 721 грн.
TP-Link Ретранслятор TP-Link RE225BE
MTA.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Розширювач покриття WiFi TP-LINK RE225BE BE3600 1хGE MESH (RE225BE)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Ретранслятор TP-Link RE225BE
Itbox.ua (Київ)
← купити
TP-Link RE225BE
Mallprix.com (Київ)
3 678 грн.
← купити
TP-LINK RE225BE
Notebooker.ua (Київ)
← купити
TP-Link RE225BE
COMFY.ua (Київ)
← купити
Підсилювач WiFi TP-LINK RE225BE
Denika.ua (Харків)
3 771 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE225BE
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 648 грн.
← купити
Розширювач покриття TP-Link RE225BE White
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Підсилювач WiFi сигналу TP-Link, RE225BE RE225BE RE225BE
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK RE225BE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK RE225BE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK RE225BE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія