шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Armor X12

Ціни67Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Armor X12 за ціною від 4399 грн.
Фото 15

Характеристики та опис UleFone Armor X12

Вага (г): 257; Розміри (мм): 157.2x76.8x14.34; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 4860; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; індикатор сповіщень; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C
Колір
діагональ дисплея
5.45 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
32 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4860 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / 1.5 м до 30 хв /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
157.2x76.8x14.34 мм
Вага
257 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4200 грн.    до  5750 грн.

від 4 399  до 6 454 грн.
Ulefone Armor X12 3/32Gb Black
АЛЛО (Київ)
4 999 грн.
← купити
Смартфон ULEFONE Armor X12 3/32GB NFC Dual Sim Black 75454
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ulefone Смартфон Ulefone Armor X12 3/32GB Black
MTA.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor X12 3/32Gb Black (6937748735618) 6937748735618
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X12 3/32Gb Black (UA UCRF)
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X12 3/32GB Orange
Newsmag.com.ua (Дніпро)
4 699 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X12 3/32Gb Black (UA UCRF)
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone ARMOR X12 3/32Gb Some Orange Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
5 049 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor X12 3/32Gb Black (6937748735618) 6937748735618
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон UleFone Armor X12 3/32GB Black
Denika.ua (Харків)
4 753 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Armor X12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Armor X12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Armor X12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія