шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MBP16M510SB]

Конфігурації і ціни 254Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M510SB) за ціною від 140879 грн.
Відео 34Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 36
Характеристики [MBP16M510SB]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
антивідблискове / Nano-texture glass /
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  180000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MBP16M510SL
від 148 696 грн.
MGE44
від 124 289 грн.
MGEA4
від 119 392 грн.
MBP16M502SL
від 164 899 грн.
MBP16M502SB
MBP16M511SL
від 173 599 грн.
MBP16M511SB
MGEC4
від 158 020 грн.
MGE64
від 162 016 грн.

від 140 879  до 161 477 грн.
Apple Macbook Pro 16" 2026 NANO-T M5 Pro 18-Core CPU | 24Gb | 1 TB | 20-Core GPU | Space Black (Z1MZ0001T)
Buy.ua (Київ)
148 696 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 24GB/1TB Space Black (Z1MZ0001T) Z1MZ0001T
GRO (Київ)
140 879 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Pro, 1TB, 18CPU / 20GPU, 24GB RAM, Space Black with Nano-texture Display (2026) (Z1MZ0001
Jabko.ua (Львів)
155 799 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Pro/18CPU/20GPU/24GB/1TB with Nano-texture display Space Black (Z1MZ0001T)
Smartmag.biz.ua (Львів)
151 318 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Pro/18CPU/20GPU/24GB/1TB with Nano-texture display Space Black (Z1MZ0001T)
Tv-mir.com.ua (Київ)
141 603 грн.
← купити
MacBook Pro 16” M5 Pro 18CPU/20GPU/24GB/1TB Space Black (Z1MZ0001T) Nano-texture
Toiler.com.ua (Київ)
147 590 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB with Nano-texture display Space Black 2026 (Z1MZ0001T) Ноутбук MacBook Pro 16\" M5 Pro 2
Kvshop.com.ua (Київ)
161 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP16M510SB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M510SB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M510SB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія