шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MBP16M515SB]

Конфігурації і ціни 237Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M515SB) за ціною від 228599 грн.
Відео 34Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 36
Характеристики [MBP16M515SB]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
антивідблискове / Nano-texture glass /
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
4 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  195000 грн.    до  290000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MBP16M515SL
від 228 599 грн.
MBP16M509SL
від 229 999 грн.
MGEE4
від 208 636 грн.
MBP16M509SB
від 225 410 грн.
MBP16M522SL
від 215 999 грн.
MBP16M522SB
MBP16M528SL
від 237 496 грн.
MBP16M506SL
від 219 999 грн.
MBP16M506SB
MBP16M517SB
від 207 799 грн.
MGE94
від 215 296 грн.
MBP16M534SL
від 244 099 грн.
MGE74
від 183 845 грн.
MBP16M518SL
від 238 899 грн.
MBP16M518SB
MBP16M520SL
від 241 499 грн.
MBP16M520SB
MBP16M517SL
MGED4
від 174 985 грн.
MBP16M534SB
MBP16M528SB
від 243 620 грн.
MBP16M523SL
від 249 299 грн.
MBP16M523SB
MBP16M516SL
від 184 999 грн.
MBP16M537SB
від 254 499 грн.
MBP16M508SL
від 194 999 грн.
MBP16M508SB
MBP16M537SL
MBP16M526SL
від 267 499 грн.
MBP16M526SB

від 228 599  до 248 596 грн.
Apple Macbook Pro 16" 2026 NANO-T M5 Pro 18-Core CPU | 48Gb | 4 TB | 20-Core GPU | Space Black (Z1MZ001BL)
Buy.ua (Київ)
248 596 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Pro, 4TB, 18CPU / 20GPU, 48GB RAM, Space Black with Nano-texture Display (2026) (Z1MZ001B
Jabko.ua (Львів)
228 599 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Pro/18CPU/20GPU/48GB/4TB with Nano-texture display Space Black (Z1MZ001BL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
246 843 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP16M515SB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M515SB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M515SB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія