шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max [MBP16M528SB]

Конфігурації і ціни 268Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max (MBP16M528SB) за ціною від 243620 грн.
Відео 28Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max 48
Характеристики [MBP16M528SB]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Max
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  205000 грн.    до  305000 грн.

від 243 620  до 283 799 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Max Space Black Z1N10001L / Z1MZ00029 (2026) [Space Black|M5 Max 18CPU 40GPU|64GB|2TB|Stand
Tehnokrat.ua (Київ)
243 925 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 16" 2026 M5 Max 18-Core CPU | 64Gb | 2 TB | 40-Core GPU | Space Black (Z1MZ00029)
Buy.ua (Київ)
253 036 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max 64GB/2TB Space Black (Z1MZ00029) Z1MZ00029
GRO (Київ)
256 059 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Max, 2TB, 18CPU / 40GPU, 64GB RAM, Space Black (2026) (Z1MZ00029) Z1MZ00029
Jabko.ua (Львів)
246 699 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Max/18CPU/40GPU/64GB/2TB Space Black (Z1MZ00029)
Tv-mir.com.ua (Київ)
253 604 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Max/18CPU/40GPU/64GB/2TB Space Black (Z1MZ00029)
Smartmag.biz.ua (Львів)
259 690 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 (Z1MZ00029) Z1MZ00029
Dkt.ua (Київ)
260 157 грн.
← купити
MacBook Pro 16” M5 Max 18CPU/40GPU/64GB/2TB Space Black (Z1MZ00029)
Toiler.com.ua (Київ)
243 620 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Max, 2TB, 18CPU / 40GPU, 64GB RAM, Space Black (2026) (Z1MZ00029) (Ultra) Z1MZ00029
Jabko.ua (Львів)
283 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP16M528SB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max (MBP16M528SB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max (MBP16M528SB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія