шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Neo 2026 [MHFC4]

Конфігурації і ціни 342Відгуки1Обговорення2Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFC4) за ціною від 32589 грн.
Відео 97Фото 26

Серия Apple MacBook Neo 2026

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Apple MacBook Neo 2026 8
Где купить? [MHFC4]
Характеристики [MHFC4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2408x1506 (16:10) / Liquid Retina /
Серія
Apple A18 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
298x206x13 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  41000 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFG4
від 31 850 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFJ4
від 35 100 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFE4
від 36 839 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFH4
від 30 499 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFA4
від 28 909 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFF4
від 28 499 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFD4
від 28 850 грн.

лучший макбук от эпл (для 70-80% людей уж точно)
10 березня 2026, 11:25 #
Переваги:нет челки и мощность как у м1

Недоліки:батарея меньше чем у macbook air m1 - ожидал как минимум столько же, хотя и так тоже неплохо

Автор:BOLATBEK

Alexx19 квітня 2026, 08:40
Лучший макбук не может быть с 8 GB оперативной памяти в 2026 году. Это не макбук, а iPhone с дисплеем 13 дюймов.
А дабл тап по тач Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:35
Так, у ноутбука [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) можна здійснювати дабл тап на тачпаді. Тачпад дозволяє натискати в будь-якому місці, і всі жести macOS, в тому числі дабл тап, працюють коректно, що робить користування зручним.
[Відповідь заснована на рецензіях експертів, які підтверджують функціонування жестів на тачпаді.]
Падсв Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:34
Клавіатура [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) не має підсвітки. Це одна з компромісів, зроблених для зменшення вартості ноутбука. Але у модифікації з накопичувачем 512 ГБ є можливість використовувати сканер відбитків пальців.
[Відсутність підсвітки клавіатури підтверджується експертними оглядами та характеристиками продукту.]
MacBook Neo 2026: що вміє новий бюджетний Mac від Apple
Apple MacBook Neo review: a budget-priced game-changer | Tom's Hardware
Apple MacBook Neo
від 32 589  до 43 124 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/512GB Silver (MHFC4UA/A) MHFC4UA/A
Moyo.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Ноутбук MacBook Neo 13" Silver MHFC4 (2026) [Silver|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
34 707 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Silver (MHFC4)
iTMag.ua (Київ)
40 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Silver (MHFC4) MHFC4
GRO (Київ)
32 589 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Silver (MHFC4)
Appcover.com.ua (Київ)
33 000 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Silver (MHFC4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13` A18 Pro 8/512GB Silver 2026 (MHFC4)
Touch (Дніпро)
35 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro Chip 13" 8/512GB Touch ID Silver (MHFC4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Silver (MHFC4)
Zhuk.ua (Київ)
35 298 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 8/512GB Touch ID (MHFC4) Silver Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MHFC4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFC4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFC4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія