шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Neo 2026 [MHFE4]

Конфігурації і ціни 345Відгуки1Обговорення2Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFE4) за ціною від 36839 грн.
Відео 97Фото 26

Серия Apple MacBook Neo 2026

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Apple MacBook Neo 2026 8
Где купить? [MHFE4]
Характеристики [MHFE4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2408x1506 (16:10) / Liquid Retina /
Серія
Apple A18 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
298x206x13 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  33000 грн.    до  46000 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFJ4
від 35 100 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFG4
від 31 850 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFC4
від 32 589 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFH4
від 30 499 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFA4
від 28 909 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFF4
від 28 499 грн.

лучший макбук от эпл (для 70-80% людей уж точно)
10 березня 2026, 11:25 #
Переваги:нет челки и мощность как у м1

Недоліки:батарея меньше чем у macbook air m1 - ожидал как минимум столько же, хотя и так тоже неплохо

Автор:BOLATBEK

Alexx19 квітня 2026, 08:40
Лучший макбук не может быть с 8 GB оперативной памяти в 2026 году. Это не макбук, а iPhone с дисплеем 13 дюймов.
А дабл тап по тач Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:35
Так, у ноутбука [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) можна здійснювати дабл тап на тачпаді. Тачпад дозволяє натискати в будь-якому місці, і всі жести macOS, в тому числі дабл тап, працюють коректно, що робить користування зручним.
[Відповідь заснована на рецензіях експертів, які підтверджують функціонування жестів на тачпаді.]
Падсв Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:34
Клавіатура [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) не має підсвітки. Це одна з компромісів, зроблених для зменшення вартості ноутбука. Але у модифікації з накопичувачем 512 ГБ є можливість використовувати сканер відбитків пальців.
[Відсутність підсвітки клавіатури підтверджується експертними оглядами та характеристиками продукту.]
MacBook Neo 2026: що вміє новий бюджетний Mac від Apple
Apple MacBook Neo review: a budget-priced game-changer | Tom's Hardware
Apple MacBook Neo
від 36 839  до 42 479 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/512GB Citrus (MHFE4UA/A) MHFE4UA/A
Moyo.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Ноутбук MacBook Neo 13" Citrus MHFE4 (2026) [Citrus|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
38 838 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4)
iTMag.ua (Київ)
40 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4) MHFE4
GRO (Київ)
36 839 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4)
Appcover.com.ua (Київ)
38 100 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13` A18 Pro 8/512GB Citrus 2026 (MHFE4)
Touch (Дніпро)
39 499 грн.
← купити
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13' A18 Pro 8/512GB Citrus (MHFE4UA/A) MHFE4UA/A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4)
Zhuk.ua (Київ)
40 635 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4) MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4)
Denika.ua (Харків)
41 142 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFE4UA/A) MHFE4UA/A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 13" 512GB Citrus (MHFE4) 2026
Stls.store (Київ)
39 665 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo Touch 512GB Citrus (MHFE4) MHFE4
Ktc.ua (Рівне)
← купити
MacBook Neo 13 Retina, Citrus, 512GB, 6 CPU / 5 GPU, 8GB RAM with Apple A18 Pro (2026) (MHFE4) MHFE4
Jabko.ua (Львів)
37 199 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 Pro 8/512GB Citrus (MHFE4)
Soho.com.ua (Київ)
39 199 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFE4UA/A)
Q-techno.com.ua (Київ)
42 026 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" 512GB Citrus (MHFE4) 2026
Цифра (Київ)
38 826 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4) MHFE4UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
40 839 грн.
← купити
Apple MHFE4UA/A
Mallprix.com (Київ)
42 479 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFE4UA/A) MHFE4UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/512GB 2026 (MHFE4UA/A) Citrus MHFE4UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4) MHFE4
ifrukt.com (Дніпро)
38 399 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 Pro Chip 8/512GB 2026 with TouchID (MHFE4UA/A) Citrus (MHFE4UA/A)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFE4UA/A) MHFE4UA/A
Comtrading.ua (Київ)
← купити
MacBook Neo 13" A18 Pro/8/512GB Citrus (MHFE4) 2026
Toiler.com.ua (Київ)
38 090 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFE4UA/A)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 512GB Touch ID MHFE4 Citrus MacBookNeoA18Pro8GB512GBTouchIDMHFE4Citrus
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/512Gb Citrus 2026 (MHFE4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
39 150 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Touch ID Citrus (MHFE4) MHFE4
Sota.store (Київ)
36 972 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro/8GB/512/Mac OS TouchID Cytrusowożółty (MHFE4ZE/A)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
40 483 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
38 375 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFE4UA/A) MHFE4UA/A
icom.net.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Citrus (MHFE4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
38 908 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro/8GB/512/Mac OS TouchID Cytrusowożółty (MHFE4ZE/A)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
39 019 грн.
← купити
Apple MacBook Neo A18 Pro 8/512GB Citrus (MHFE4) Ультрабук MacBook Neo A18 Pro 8/512GB Citrus (MHFE4)
Kvshop.com.ua (Київ)
42 177 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/512GB 2026 (MHFE4UA/A) Citrus
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MHFE4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFE4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFE4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія