шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Neo 2026 [MHFF4]

Конфігурації і ціни 366Відгуки1Обговорення2Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFF4) за ціною від 28499 грн.
Відео 97Фото 26

Серия Apple MacBook Neo 2026

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Apple MacBook Neo 2026 8
Где купить? [MHFF4]
Характеристики [MHFF4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2408x1506 (16:10) / Liquid Retina /
Серія
Apple A18 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
298x206x13 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  36000 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFD4
від 28 850 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFA4
від 28 909 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFH4
від 30 499 грн.

лучший макбук от эпл (для 70-80% людей уж точно)
10 березня 2026, 11:25 #
Переваги:нет челки и мощность как у м1

Недоліки:батарея меньше чем у macbook air m1 - ожидал как минимум столько же, хотя и так тоже неплохо

Автор:BOLATBEK

Alexx19 квітня 2026, 08:40
Лучший макбук не может быть с 8 GB оперативной памяти в 2026 году. Это не макбук, а iPhone с дисплеем 13 дюймов.
А дабл тап по тач Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:35
Так, у ноутбука [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) можна здійснювати дабл тап на тачпаді. Тачпад дозволяє натискати в будь-якому місці, і всі жести macOS, в тому числі дабл тап, працюють коректно, що робить користування зручним.
[Відповідь заснована на рецензіях експертів, які підтверджують функціонування жестів на тачпаді.]
Падсв Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:34
Клавіатура [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) не має підсвітки. Це одна з компромісів, зроблених для зменшення вартості ноутбука. Але у модифікації з накопичувачем 512 ГБ є можливість використовувати сканер відбитків пальців.
[Відсутність підсвітки клавіатури підтверджується експертними оглядами та характеристиками продукту.]
MacBook Neo 2026: що вміє новий бюджетний Mac від Apple
Apple MacBook Neo review: a budget-priced game-changer | Tom's Hardware
Apple MacBook Neo
від 28 499  до 38 467 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/256GB Indigo (MHFF4UA/A) MHFF4UA/A
Moyo.ua (Київ)
35 999 грн.
← купити
Ноутбук MacBook Neo 13" Indigo MHFF4 (2026) [Indigo|256GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
31 932 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
iTMag.ua (Київ)
34 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4) MHFF4
GRO (Київ)
28 569 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13` A18 Pro 8/256GB Indigo 2026 (MHFF4)
Touch (Дніпро)
30 999 грн.
← купити
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13' A18 Pro 8/256GB Indigo (MHFF4UA/A) MHFF4UA/A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Appcover.com.ua (Київ)
28 800 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro Chip 13" 8/256GB Indigo (MHFF4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro Chip 13" 8/256GB Indigo (MHFF4)
Zhuk.ua (Київ)
30 665 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4) MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Denika.ua (Харків)
32 130 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 8/256GB (MHFF4) Indigo Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFF4UA/A) MHFF4UA/A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 13" 256GB Indigo (MHFF4) 2026
Stls.store (Київ)
32 168 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4) MHFF4
Ktc.ua (Рівне)
← купити
MacBook Neo 13 Retina, Indigo, 256GB, 6 CPU / 5 GPU, 8GB RAM with Apple A18 Pro (2026) (MHFF4) MHFF4
Jabko.ua (Львів)
32 299 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 Pro 8/256GB Indigo (MHFF4)
Soho.com.ua (Київ)
31 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4) MHFF4
Openshop.ua (Київ)
30 824 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Q-techno.com.ua (Київ)
33 105 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" 256GB Indigo (MHFF4) 2026
Цифра (Київ)
31 487 грн.
← купити
Apple MHFF4UA/A
Mallprix.com (Київ)
38 467 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4) MHFF4
Luckylink.kiev.ua (Київ)
28 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFF4UA/A) MHFF4UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/256GB 2026 (MHFF4UA/A) Indigo MHFF4UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 Pro Chip 8/256GB 2026 (MHFF4UA/A) Indigo (MHFF4UA/A)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Tehnomart.com (Київ)
32 793 грн.
← купити
MacBook Neo 13" A18 Pro/8/256GB Indigo (MHFF4) 2026
Toiler.com.ua (Київ)
29 225 грн.
← купити
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 256GB MHFF4 Indigo MacBookNeoA18Pro8GB256GBMHFF4Indigo
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4) MHFF4
Sota.store (Київ)
29 250 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/256Gb Indigo 2026 (MHFF4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
30 774 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro/8GB/256/Mac OS Indygo (MHFF4ZE/A)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
37 164 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 770 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFF4UA/A) MHFF4UA/A
icom.net.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFF4UA/A) MHFF4UA/A
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFF4UA/A)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/256GB 2026 (MHFF4UA/A) Indigo
Кібернетики (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro 8/256GB 2026 13" (MHFF4UA/A) Indigo MHFF4UA/A
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
TEHNOS.UA (Київ)
32 808 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4) MHFF4
ifrukt.com (Дніпро)
31 299 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 (2026) 256Gb Indigo (MHFF4) open box
iCases.ua (Київ)
28 795 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Justbuy.com.ua (Київ)
29 139 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Easybay.com.ua (Київ)
29 704 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro Сhip 8/256GB 2026 Indigo (MHFF4)
Mobicase.net (Київ)
30 689 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
30 109 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro/8GB/256/Mac OS Indygo (MHFF4ZE/A)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
35 820 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro Сhip 8/256GB 2026 Indigo (MHFF4) MHFF4
Skay.ua (Одеса)
29 903 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
31 700 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4) MHFF4
Dkt.ua (Київ)
37 150 грн.
← купити
Apple MacBook Neo A18 Pro 8/256GB Indigo (MHFF4) mhff4
Kvshop.com.ua (Київ)
31 777 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Indigo (MHFF4) 3007812905
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
33 172 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/256GB 2026 (MHFF4UA/A) Indigo
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MHFF4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFF4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFF4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія