шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Neo 2026 [MHFJ4]

Конфігурації і ціни 358Відгуки1Обговорення2Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFJ4) за ціною від 35100 грн.
Відео 97Фото 26

Серия Apple MacBook Neo 2026

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Apple MacBook Neo 2026 8
Где купить? [MHFJ4]
Характеристики [MHFJ4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2408x1506 (16:10) / Liquid Retina /
Серія
Apple A18 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
298x206x13 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  45000 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFE4
від 34 049 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFC4
від 32 619 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFG4
від 31 850 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFH4
від 30 499 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFA4
від 28 879 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFD4
від 28 850 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFF4
від 28 489 грн.

лучший макбук от эпл (для 70-80% людей уж точно)
10 березня 2026, 11:25 #
Переваги:нет челки и мощность как у м1

Недоліки:батарея меньше чем у macbook air m1 - ожидал как минимум столько же, хотя и так тоже неплохо

Автор:BOLATBEK

Alexx19 квітня 2026, 08:40
Лучший макбук не может быть с 8 GB оперативной памяти в 2026 году. Это не макбук, а iPhone с дисплеем 13 дюймов.
А дабл тап по тач Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:35
Так, у ноутбука [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) можна здійснювати дабл тап на тачпаді. Тачпад дозволяє натискати в будь-якому місці, і всі жести macOS, в тому числі дабл тап, працюють коректно, що робить користування зручним.
[Відповідь заснована на рецензіях експертів, які підтверджують функціонування жестів на тачпаді.]
Падсв Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:34
Клавіатура [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) не має підсвітки. Це одна з компромісів, зроблених для зменшення вартості ноутбука. Але у модифікації з накопичувачем 512 ГБ є можливість використовувати сканер відбитків пальців.
[Відсутність підсвітки клавіатури підтверджується експертними оглядами та характеристиками продукту.]
MacBook Neo 2026: що вміє новий бюджетний Mac від Apple
Apple MacBook Neo review: a budget-priced game-changer | Tom's Hardware
Apple MacBook Neo
від 35 100  до 44 592 грн.
Ноутбук MacBook Neo 13" Blush MHFJ4 (2026) [Blush|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
37 813 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4)
iTMag.ua (Київ)
40 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4) MHFJ4
GRO (Київ)
36 079 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4)
Appcover.com.ua (Київ)
38 100 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13` A18 Pro 8/512GB Blush 2026 (MHFJ4)
Touch (Дніпро)
39 499 грн.
← купити
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13' A18 Pro 8/512GB Blush (MHFJ4UA/A) MHFJ4UA/A
FOXTROT.UA (Київ)
39 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro Chip 13" 8/512GB Touch ID Blush (MHFJ4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4)
Zhuk.ua (Київ)
38 273 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4) MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4)
Denika.ua (Харків)
41 235 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFJ4UA/A) MHFJ4UA/A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 13" 512GB Blush (MHFJ4) 2026
Stls.store (Київ)
39 665 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 8/512GB Touch ID (MHFJ4) Blush Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
MacBook Neo 13 Retina, Blush, 512GB, 6 CPU / 5 GPU, 8GB RAM with Apple A18 Pro (2026) (MHFJ4) MHFJ4
Jabko.ua (Львів)
37 899 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 Pro 8/512GB Blush (MHFJ4)
Soho.com.ua (Київ)
37 299 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" 512GB Blush (MHFJ4) 2026
Цифра (Київ)
38 826 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFJ4UA/A) MHFJ4UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/512GB 2026 (MHFJ4UA/A) Blush MHFJ4UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
MacBook Neo 13" A18 Pro/8/512GB Blush (MHFJ4) 2026
Toiler.com.ua (Київ)
36 995 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/512Gb Blush 2026 (MHFJ4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
38 133 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4) MHFJ4
ifrukt.com (Дніпро)
38 399 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4)
Easybay.com.ua (Київ)
37 119 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
36 783 грн.
← купити
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 512GB Touch ID MHFJ4 Blush MacBookNeoA18Pro8GB512GBTouchIDMHFJ4Blush
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro Сhip 8/512GB 2026 Blush (MHFJ4)
Mobicase.net (Київ)
38 179 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro Сhip 8/512GB 2026 Blush (MHFJ4) MHFJ4
Skay.ua (Одеса)
37 032 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Touch ID Blush (MHFJ4) MHFJ4
Sota.store (Київ)
35 100 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
37 987 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 512GB Blush (MHFJ4) MHFJ4
Dkt.ua (Київ)
44 592 грн.
← купити
Apple MacBook Neo A18 Pro 8/512GB Blush (MHFJ4) Ультрабук MacBook Neo A18 Pro 8/512GB Blush (MHFJ4)
Kvshop.com.ua (Київ)
40 177 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/512GB 2026 (MHFJ4UA/A) Blush
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MHFJ4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFJ4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFJ4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія