шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 13 (2022) [MNEP3]

Конфігурації і ціни 32Відгуки  Обговорення  Корисне19Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 13 (2022) (MNEP3) за ціною від 33319 грн.
Відео 17Фото 13

Серия Apple MacBook Pro 13 (2022)

Модифікації Apple MacBook Pro 13 (2022) 12
Характеристики [MNEP3]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10) / Retina Display /
Серія
Apple M2
Тактова частота
3.49 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Monterey /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x212x16 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  50000 грн.
Apple MacBook Air (2...
MLY03
від 42 133 грн.
MLY23
від 44 572 грн.
Z15S000D1
від 44 256 грн.
Apple MacBook Air 13...
MRXN3
від 42 971 грн.
MRXV3
від 42 499 грн.
MLY43
від 43 463 грн.
MRXW3
від 45 585 грн.
MRXT3
від 46 012 грн.
MC8K4
від 42 999 грн.
MRXQ3
від 47 233 грн.
MLXY3
від 38 940 грн.
Z15S000CT
від 40 313 грн.
MLXX3
від 39 826 грн.
MRXR3
від 48 099 грн.
MLY13
від 39 250 грн.
MRXP3
від 44 340 грн.
MC8J4
від 45 629 грн.
MLXW3
від 31 999 грн.
MLY33

від 33 319  до 71 881 грн.
Apple MacBook Pro 13" M2 256GB Silver (MNEP3) 2022 Approved Вітринний зразок
Stls.store (Київ)
33 999 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 13" M2 256GB Silver (MNEP3) 2022 Approved Вітринний зразок
Цифра (Київ)
33 319 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro (MNEP3LL/A) MNEP3LL/A
Dkt.ua (Київ)
71 881 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MNEP3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 13 (2022) (MNEP3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 13 (2022) (MNEP3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія