шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2025 M4 [MW123]

Конфігурації і ціни 395Відгуки  Обговорення3Корисне18Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2025 M4 (MW123) за ціною від 47179 грн.
Відео 39Фото 28

Серия Apple MacBook Air 13 2025 M4

Модифікації Apple MacBook Air 13 2025 M4 36
Где купить? [MW123]
Характеристики [MW123]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina display /
Серія
Apple M4
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.24 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  42000 грн.    до  57500 грн.
Apple MacBook Air 13...
MW0Y3
від 48 352 грн.
MC6T4
від 45 989 грн.
MW0W3
MC6U4
від 49 259 грн.
MW103
від 50 128 грн.
MDHH4
від 50 049 грн.
MDHE4
від 49 189 грн.
MW0X3
MW133
MDH74
від 50 985 грн.

від 47 179  до 55 751 грн.
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M4 Midnight MW123 (2025) [Midnight|M4 10CPU 8GPU|16GB|256GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
50 526 грн.
← купити
Apple Macbook Air 13" M4 10-Core CPU | 16Gb | 256GB | 8-Core GPU | Midnight (MW123)
Buy.ua (Київ)
48 352 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2025 Midnight (MW123)
iTMag.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2025 Midnight (MW123) MW123
GRO (Київ)
47 179 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2025 Midnight (MW123)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13` M4 16/256GB Midnight 2025 (MW123)
Touch (Дніпро)
50 399 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2025 Midnight (MW123)
Appcover.com.ua (Київ)
48 850 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" 2025 Midnight (MW123)
Zhuk.ua (Київ)
50 558 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2025 Midnight (MW123) MacBook Air 13,6 2025 Midnight (MW123)
Denika.ua (Харків)
51 667 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M4 256GB Midnight (MW123) 2025
Stls.store (Київ)
51 758 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MW123, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2025 M4 (MW123). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2025 M4 (MW123) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія