шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max [MX313]

Конфігурації і ціни 123Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max (MX313) за ціною від 171659 грн.
Відео 6Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max 16
Где купить? [MX313]
Характеристики [MX313]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Max
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  145000 грн.    до  215000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MX2W3
від 182 472 грн.
MBP16M426SB
від 200 510 грн.

від 171 659  до 190 929 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Max Space Black MX313 (2024) [Space Black|M4 Max 16CPU 40GPU|48GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
176 513 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 16" Late 2024 M4 Max 14-Core CPU | 48Gb | 1Tb | 40-Core GPU | Space Black (MX313)
Buy.ua (Київ)
174 055 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX313)
iTMag.ua (Київ)
188 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX313) MX313
GRO (Київ)
173 699 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX313)
Appcover.com.ua (Київ)
173 700 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX313)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' M4 Max 48GB/1TB Space Black 2024 (MX313)
Touch (Дніпро)
190 929 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX313)
Zhuk.ua (Київ)
184 133 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX313) MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX313)
Denika.ua (Харків)
185 357 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 48GB/1TB Space Black (MX313)
Soho.com.ua (Київ)
185 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MX313, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max (MX313). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max (MX313) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія