шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 [MXCU3]

Конфігурації і ціни 175Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 (MXCU3) за ціною від 48686 грн.
Відео 11Фото 25

Серия Apple MacBook Air 13 2024 M3

Модифікації Apple MacBook Air 13 2024 M3 33
Где купить? [MXCU3]
Характеристики [MXCU3]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina display /
Серія
Apple M3
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sonoma /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.24 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  45000 грн.    до  62500 грн.
Apple MacBook Air 13...
MXCR3
від 48 686 грн.
MXCT3
MBA13M311SL
від 57 546 грн.
MRXU3
від 53 103 грн.
MBA13M306SG
від 57 559 грн.
Apple MacBook Air (2...
Z15W000AW
від 40 313 грн.
MC8M4
Z160000AZ
від 58 476 грн.
MXCV3
Z160000AU
від 31 999 грн.
Z15Y000AU
від 43 414 грн.
MBA13M306SL
від 60 028 грн.
MRXR3
від 48 099 грн.
MC8P4
від 56 217 грн.
Z15S000CT
MRXQ3
від 47 233 грн.
MRXP3
від 44 340 грн.
MRXT3
від 46 012 грн.
MRXW3
від 45 585 грн.
MRXV3
від 42 499 грн.
MC8G4
від 47 180 грн.
MC8H4
від 46 958 грн.
MC8J4
від 45 629 грн.
MC8K4
від 42 999 грн.

від 48 686  до 60 171 грн.
Apple Macbook Air 13" M3 2024 10-Core GPU | 16GB | 512GB | Starlight (MXCU3)
Buy.ua (Київ)
48 686 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" M3 Starlight 2024 (MXCU3)
iTMag.ua (Київ)
56 199 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 M3 2024 Starlight (MXCU3) MXCU3
GRO (Київ)
55 219 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" M3 Starlight 2024 (MXCU3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13` M3 16/512GB Starlight 2024 (MXCU3)
Touch (Дніпро)
55 119 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M3 2024 Starlight (MXCU3)
Zhuk.ua (Київ)
57 173 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 M3 2024 Starlight (MXCU3) MacBook Air 13,6 M3 2024 Starlight (MXCU3)
Denika.ua (Харків)
57 865 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M3 512GB Starlight (MXCU3) 2024
Stls.store (Київ)
57 901 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 2024 16/512GB Starlight (MXCU3)
Soho.com.ua (Київ)
54 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M3 A3113 Starlight (MXCU3UA/A)
Q-techno.com.ua (Київ)
58 575 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MXCU3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 (MXCU3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 (MXCU3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія