шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W56 [W56v02]

Конфігурації і ціни 79Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W56 (W56v02) за ціною від 107270 грн.
Фото 7

Серия Artline WorkStation W56

Модифікації Artline WorkStation W56 8
Где купить? [W56v02]
Характеристики [W56v02]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX 2000 ADA
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort / 6 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
450x190x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  97500 грн.    до  115000 грн.
Artline WorkStation ...
W56v11
від 112 727 грн.
W62v05
від 100 100 грн.
W62v11
W90v11
від 107 051 грн.
W73v52
від 108 767 грн.
W82v05
від 111 980 грн.
W53v36
від 100 364 грн.
W73v40
від 99 350 грн.
W70v06
від 99 614 грн.
W73v46
від 98 384 грн.
W62v08
від 107 534 грн.
W62v02
W62v05Win
W62v11Win
W93v42
від 106 523 грн.
W93v44
від 108 284 грн.
W62v10
від 109 250 грн.
W62v04
W93v38
від 104 807 грн.
W93v36
від 102 827 грн.
W50v01
W53v31
від 112 463 грн.
W42v06
від 113 696 грн.
W42v12
W70v04
від 101 111 грн.
W82v03
від 100 628 грн.
W56v02Win
від 114 224 грн.
W82v01
від 98 648 грн.
W53v36Win
від 107 270 грн.
W73v37

від 107 270  до 107 899 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W56 (W56v02) W56v02
Artline.ua (Київ)
107 271 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W56 (W56v02)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W56 (W56v02) W56v02
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W56 (W56v02) W56v02
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W56 (W56v02) W56v02
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W56 (W56v02) W56v02
icom.net.ua (Київ)
107 270 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W56 (W56v02)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W56 (W56v02)
MTA.ua (Київ)
107 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W56 (W56v02) w56v02
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W56 (W56v02)
Кібернетики (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W56v02, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W56 (W56v02). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W56 (W56v02) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія