шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v64]

Конфігурації і ціни 559Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v64) за ціною від 65736 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v64]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv64
від 66 747 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v51
X49WHITEv76
від 63 051 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v76
від 62 040 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83
від 66 263 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv84
від 66 264 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
Artline Gaming X39
X39v83
від 65 999 грн.
Artline Gaming X39
X39v84
від 67 496 грн.
X39WHITEv84
від 67 715 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46
від 63 017 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
від 66 899 грн.
X49WHITEv63
від 65 252 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv67
від 64 284 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv33CS
від 64 020 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31806
від 67 699 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv34AN
від 67 716 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv79
від 68 948 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8962
від 65 474 грн.
X49v63
від 64 019 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8986
від 61 434 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8938
від 65 740 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v86
від 69 695 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31797
від 68 999 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv33AN
від 62 523 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv87
від 69 959 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31799
від 69 199 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv34CS
від 69 213 грн.
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31807
від 69 699 грн.

від 65 736  до 66 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v64) X49v64
Artline.ua (Київ)
65 736 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v64)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v64) X49v64
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v64) X49v64
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v64)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v64)
MTA.ua (Київ)
66 199 грн.
← купити
Artline Gaming X49 (X49v64) x49v64
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v64, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v64). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v64) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія