шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel 10 Pro 128GB

Ціни128Опис Відгуки  Обговорення1Корисне13Аксесуари
Купити мобільний телефон Google Pixel 10 Pro 128GB за ціною від 35389 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Google Pixel 10 Pro 128GB

Вага (г): 207; Розміри (мм): 152.8x72x8.5; Захист від вологи: IP68; Час роботи (PCMark) (год): 13.76; Ємність (мАгод): 4870; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C 5Gbps;язок; супутниковий зв' NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v6.0
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2856x1280
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4870 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
152.8x72x8.5 мм
Вага
207 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 35 389  до 45 393 грн.
Смартфон Google Pixel 10 Pro 16/128GB Moonstone (GA10303) GA10303-US
GRO (Київ)
36 719 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 Pro 16/128GB Moonstone (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
37 599 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 Pro 16/128GB Moonstone (Global)
MTA.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити
Google Pixel 10 Pro 16/128GB (Obsidian) GEHN3
Jabko.ua (Львів)
37 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 Pro 16/128GB Obsidian (esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
36 399 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 Pro 16/128GB Obsidian
Stls.store (Київ)
39 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 Pro 16/128GB Obsidian (GA09601-GB)
Touch (Дніпро)
37 779 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 Pro 16/128GB Obsidian
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 Pro 16/128GB Moonstone (Global)
Q-techno.com.ua (Київ)
38 184 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 Pro 16/128GB Obsidian
Denika.ua (Харків)
38 383 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel 10 Pro 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel 10 Pro 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel 10 Pro 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія