шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel Fold 512GB

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити мобільний телефон Google Pixel Fold 512GB за ціною від 28290 грн.
Відео 13Фото 14

Характеристики та опис Google Pixel Fold 512GB

Вага (г): 283; Розміри (мм): 158.7x139.7x5.8; Захист від вологи: IPX8; Корпус: гнучкий екран; Тест DxOMark (батарея) (бали): 88; Час роботи (PCMark) (год): 9.32; Ємність (мАгод): 4821; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C 10Gbps
Колір
діагональ дисплея
7.6 "
роздільна здатність екрану
2208x1840
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання / 3 мікрофона /
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1+L5 /
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4821 мАгод
Захист від вологи
IPX8
Розміри (ВхШхТ)
158.7x139.7x5.8 мм / у складеному вигляді 139.7x79.5x12.1 /
Вага
283 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  42000 грн.

Google Pixel Fold Camera test - DXOMARK
Google Pixel Fold Review | PCMag
Google Pixel Fold review: Google nails the foldable experience in all ...
від 28 290  до 38 002 грн.
Google Смартфон Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian Global
MTA.ua (Київ)
35 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian
Justbuy.com.ua (Київ)
33 799 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel Fold 12/512Gb Obsidian
Stls.store (Київ)
36 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel Fold 12/512Gb Obsidian
Цифра (Київ)
34 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian
Denika.ua (Харків)
35 732 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian EU/US
Easybay.com.ua (Київ)
33 922 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
34 887 грн.
← купити
Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian
Mobileplanet.ua (Одеса)
35 380 грн.
← купити
Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian
Top-e.com.ua (Київ)
33 587 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian
Sota.store (Київ)
34 632 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel Fold 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel Fold 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel Fold 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія