шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни104Опис Відгуки  Обговорення1Корисне5Аксесуари
Купити клавіатура Logitech G Pro X TKL RAPID за ціною від 7229 грн.
Відео 14Фото 17

Характеристики та опис Logitech G Pro X TKL RAPID

Розміри (мм): 357x150x38; Корпус Skeleton; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Logitech Lightsync; Підсвічування: RGB; Ігровий режим;ять; Вбудована пам' Регулювання гучності: колесом; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 6; Конструкція клавіш: магнітна
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.8 м
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI / ISO / JIS
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмагнітна
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
Додаткових клавіш6
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностіколесом
Вбудована пам'ять
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектамиLogitech Lightsync
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Порт на пристроїUSB C
Інше
Корпус Skeleton
Металева верхня панель
Розміри357x150x38 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  11000 грн.

від 7 229  до 11 874 грн.
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Magenta (920-013253) 920-013253
Artline.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Logitech Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Wired Gaming Linear USB EMEA28i-935 White (Eng/Ukr) (L920-013242)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура LOGITECH G PRO X TKL RAPID MAGENTA (920-013253) 920-013253
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X Tkl Rapid Linear Magenta (920-013253) 920-013253
Openshop.ua (Київ)
8 586 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242) 920-013242
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242) 920-013242
ШО (Київ)
8 175 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Pro X TKL Rapid Pink (920-013253/920-013133)
Touch (Дніпро)
8 899 грн.
← купити
Дротова ігрова клавіатура LOGITECH G PRO X TKL RAPID - MAGENTA - LINEAR (920-013253)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Wired Gaming Linear USB UA Magenta (920-013253) 920-013253
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Magnetic Linear (920-013253) Magenta 920-013253
Telemart.ua (Київ)
← купити
Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253)
Tehnomart.com (Київ)
8 482 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid Magenta (920-013253)
Nkt.ua (Київ)
8 393 грн.
← купити
Logitech G Pro X TKL Rapid Gaming (920-013253) — Клавіатура механічна, USB, кабель 1.8м, RGB 920-013253
Comtrade.ua (Київ)
8 705 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253) G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253)
Denika.ua (Харків)
8 933 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242) 920-013242
Sota.store (Київ)
8 775 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Wireless White (920-013242) 920-013242
Comtrading.ua (Київ)
7 959 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Pro X TKL Rapid Black (920013233)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 502 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 229 грн.
← купити
Клавіатура ігрова Logitech G Pro X TKL Rapid White (L920-013242)
Кібернетики (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Wired Gaming Linear USB UA Magenta (920-013253) 920-013253
icom.net.ua (Київ)
8 298 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Black (920-013233)
Justbuy.com.ua (Київ)
9 499 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242) 920-013242
4user.com.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Rapid Linear USB UA White (920-013242) 920-013242
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Black (920-013233)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 478 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253) 920-013253
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрова клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Magenta
Citrus.ua (Київ)
← купити
Logitech G PRO X TKL RAPID Magenta LINEAR (920-013253) GPROXTKLRAPIDMagentaLINEAR(920-013253)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ігрова Logitech G PRO X TKL Rapid Magnetic Analog Switch White (920-013242) 920-013242
Skay.ua (Одеса)
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Wired Gaming Linear USB UA Magenta (920-013253) 920-013253
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавiатура Logitech g pro x tkl Rapid White (920-013242)
Tviy-Dim.com (Київ)
8 909 грн.
← купити
Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242) 920-013242
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 475 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Gaming White (920-013242)
MAUDAU (Київ)
9 431 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Gaming White (920-013242) 920-013242
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура дротова Logitech G PRO X TKL RAPID Wired Gaming Linear USB White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID White (920-013242) 920-013242
Artline.ua (Київ)
← купити
Logitech Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Wired Gaming Linear USB EMEA28i-935 Magenta Eng/Ukr (L920-013253)
MTA.ua (Київ)
← купити
Logitech Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Wired Gaming Linear USB EMEA28i-935 Black (Eng/Ukr) (L920-013233)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X Tkl Rapid Linear White (920-013242) 920-013242
Openshop.ua (Київ)
8 014 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid Magenta (920-013253) 920-013253
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Magnetic Linear (920-013242) White 920-013242
Telemart.ua (Київ)
← купити
Logitech G Pro X TKL Rapid Gaming (920-013242) — Клавіатура компактна, USB-А, 1.8м 920-013242
Comtrade.ua (Київ)
8 988 грн.
← купити
Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242)
Tehnomart.com (Київ)
8 320 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Wireless Magenta (920-013253) 920-013253
Comtrading.ua (Київ)
8 049 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile Black (920012136)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 039 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Pro X TKL Rapid Pink (920013253)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 233 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Pro X TKL Rapid White (920013242)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 636 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile Magenta (920012159)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 244 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile, біла (920012148)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 844 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 170 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242)
Nkt.ua (Київ)
8 233 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253) 920-013253
Sota.store (Київ)
9 000 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Black (920-013233) 920-013233
Sota.store (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 522 грн.
← купити
Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Black (920-013233)
Tehnomart.com (Київ)
8 460 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242) 920-013242
icom.net.ua (Київ)
8 353 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Black (920-013233) G Pro X TKL Rapid Linear Black (920-013233)
Denika.ua (Харків)
9 078 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242) UA 920-013242
Sota.store (Київ)
8 585 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 459 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242) G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242)
Denika.ua (Харків)
8 737 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 355 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 341 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Black (920-013233)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 030 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Wired Gaming Linear USB UA Magenta (920-013253) 920-013253
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253) 920-013253
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 701 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Gaming Magenta (L920-013253) L920-013253
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура дротова Logitech G PRO X TKL RAPID Wired Gaming Linear USB Magenta (920-013253)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
8 865 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed Бездротова Біла
Rozetka.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed бездротова рожева
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура Logitech G PRO X TKL Rapid Аналогові перемикачі Білий
Rozetka.ua (Київ)
9 899 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed безпровідна механічна ігрова, GX Blue, RGB, 135 годин роботи, чорний
Rozetka.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
9 741 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Black (920-013233)
Rozetka.ua (Київ)
9 904 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Magenta (920-013253)
Rozetka.ua (Київ)
9 929 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
8 820 грн.
← купити
Клавіатура дротова Logitech G PRO X TKL Rapid підсітка, білий (920-013242) 302922
Rozetka.ua (Київ)
9 838 грн.
← купити
Клавіатура дротова Logitech G PRO X TKL Rapid підсітка, чорний (920-013233) 302920
Rozetka.ua (Київ)
10 003 грн.
← купити
Клавіатура дротова Logitech G PRO X TKL Rapid підсітка, розовий (920-013253) 302921
Rozetka.ua (Київ)
10 028 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242) ( Білий ) 26510
Rozetka.ua (Київ)
11 159 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Magenta (920-013253)
Rozetka.ua (Київ)
11 461 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
9 885 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Black (920-013233)
Rozetka.ua (Київ)
11 431 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
9 795 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
10 441 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Pro X TKL Rapid Pink (920-013253) [128021]
Rozetka.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Ігрова клавіатура LOGITECH G PRO X TKL RAPID - LINEAR, Пурпуровий (L920-013253)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
7 623 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253)
Rozetka.ua (Київ)
9 658 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Black (920-013233)
Rozetka.ua (Київ)
9 815 грн.
← купити
Клавіатура Logitech g pro x tkl Rapid White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
10 038 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed Білий Tactile (479785)
Rozetka.ua (Київ)
11 874 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed Magenta (491019)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242) ( Білий )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Gaming Magenta (L920-013253)
Rozetka.ua (Київ)
10 112 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL RAPID Gaming White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
10 467 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253)
Rozetka.ua (Київ)
10 746 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Black (920-013233)
Rozetka.ua (Київ)
8 939 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear Magenta (920-013253)
Rozetka.ua (Київ)
9 189 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G Pro X TKL Rapid Linear White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
8 569 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed Tactile USB UA (ek12230)
Rozetka.ua (Київ)
11 329 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Rapid White (920-013242)
Rozetka.ua (Київ)
10 758 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G Pro X TKL RAPID, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech G Pro X TKL RAPID. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech G Pro X TKL RAPID у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія