шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer BE800 за ціною від 23704 грн.
Відео 3Фото 6

Характеристики та опис TP-LINK Archer BE800

Габарити (мм): 302x263x96; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH; NAT; голосовий асистент: Amazon Alexa та Google Assistant
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
SFP+ / комбінований з RJ45 /
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
6 портів
Wi-Fi антен
8 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH / EasyMesh /
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
302x263x96 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Test TP-Link Archer BE800 – tak szybko jeszcze nigdy nie było
Мобильное приложение TP-Link Tether для Android
Мобильное приложение TP-Link Tether для iOS
від 23 704  до 27 817 грн.
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE800
Redprice.sale (Львів)
24 447 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE800
Semtech.com.ua (Луцьк)
24 450 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer BE800
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
23 704 грн.
← купити
TP-Link Archer BE800 (19000 Мбіт/с/b/g/n/ac/ax/be) USB 3.0
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
24 060 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE800
Rozetka.ua (Київ)
27 817 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE800
Tomdom.in.ua (Львів)
24 453 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE800
Saren.com.ua (Львів)
24 454 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE800
Timesport.com.ua (Львів)
24 444 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer BE800, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer BE800. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer BE800 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія