шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Deco BE85 (2-pack) за ціною від 48549 грн.
Відео 3Фото 4

Характеристики та опис TP-LINK Deco BE85 (2-pack)

Габарити (мм): 128x128x236; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DDNS; підтримка VPN; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); режим MESH; NAT; голосовий асистент: Amazon Alexa та Google Assistant; Антена: внутрішня
Колір
Тип пристрою
MESH система
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
SFP+ / комбінований з RJ45 /
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
8 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
підтримка VPN
підтримка DDNS
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Габарити
128x128x236 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
TP-Link Deco BE85 test: WiFi 7 for demanding users
Мобильное приложение TP-Link Deco для Android
Мобильное приложение TP-Link Deco для iOS
від 48 549  до 59 645 грн.
Система WiFi-Mesh TP-LINK Deco BE85 BE22000, 2x2.5GE LAN, 1x10GE WAN, 1xSFP+, 1xUSB 3.0, 2мод DECO-BE85-2-PACK
Comtrading.ua (Київ)
53 999 грн.
← купити
Wi-Fi Mesh система TP-Link Deco BE85(2-pack) White Deco BE85(2-pack)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi система TP-Link Deco BE85 (DECO-BE85-2-PACK) DECO-BE85-2-PACK
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Deco BE85 Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-pack) DECO BE85 (2-PACK)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Домашня Mesh Wi-Fi система Tp-Link, Deco BE85(2-pa ck) Deco BE85(2-pack) TP-LINK (Deco BE85(2-pack)) DECO-BE85-2-PACK
icom.net.ua (Київ)
48 549 грн.
← купити
TP-Link Deco BE85(2-pack) DecoBE85(2-pack)
COMFY.ua (Київ)
59 645 грн.
← купити
Домашня Mesh Wi-Fi система Tp-Link, Deco BE85(2-pa ck) Deco BE85(2-pack)
Tviy-Dim.com (Київ)
51 531 грн.
← купити
TP-Link Deco BE85 BE22000 2-Pack (DECO-BE85-2-PACK) deco-be85-2-pack
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
MESH-система TP-Link Mesh-система Deco BE85 2-Pack (DECO-BE85-2-PACK) DECO-BE85-2-PACK
Compx.ua (Київ)
← купити
Система WiFi-Mesh tp-link Deco be85 be22000, 2x2.5GE lan, 1x10GE wan, 1xSFP+, 1xUSB 3.0, 2мод deco-be85-2-pack
Tviy-Dim.com (Київ)
50 030 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Deco BE85 (2-pack), відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Deco BE85 (2-pack). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Deco BE85 (2-pack) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія