шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Armor X8

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Armor X8 за ціною від 4095 грн.
Відео 61Фото 16

Характеристики та опис UleFone Armor X8

Вага (г): 256; Розміри (мм): 160.3x79x13.8; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 5080; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; шумопоглинання; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Колір
діагональ дисплея
5.7 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка ззаду
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
5080 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / K, IP68 /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
160.3x79x13.8 мм
Вага
256 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  5500 грн.

від 4 095  до 5 278 грн.
Смартфон Ulefone Armor X8 4/64GB Orange EU
Sota.store (Київ)
4 095 грн.
← купити
Ulefone Armor X8 4/64Gb Orange Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
5 278 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Armor X8, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Armor X8. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Armor X8 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія