шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 [MBP14M509SB]

Конфігурації і ціни 281Відгуки  Обговорення  Корисне17Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MBP14M509SB) за ціною від 104399 грн.
Відео 82Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2025 M5

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2025 M5 46
Характеристики [MBP14M509SB]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  87500 грн.    до  130000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MBP14M411SL
від 100 999 грн.
MBP14M509SL
від 107 138 грн.
MBP14M521SL
від 111 999 грн.
MBP14M518SL
від 112 999 грн.
MBP14M518SB
MBP14M503SL
від 116 299 грн.
MBP14M503SB
MBP14M517SB
від 104 499 грн.
MBP14M514SL
від 103 999 грн.
MEQJ4
від 94 999 грн.
MDE64
від 81 466 грн.
MCX04
від 94 159 грн.
MBP14M408SB
від 118 999 грн.
MBP14M510SB 96W
від 115 136 грн.
MBP14M416SB
від 119 999 грн.
MBP14M417SB
MBP14M522SL
від 122 499 грн.
MBP14M522SB
від 122 999 грн.
MBP14M414SB
від 117 572 грн.
MJ3E4
від 116 449 грн.
MBP14M515SL
від 123 799 грн.
MBP14M515SB
MBP14M507SL
від 124 999 грн.
MBP14M507SB
MCX14
від 94 315 грн.
MBP14M513SB
MBP14M513SL
від 94 499 грн.
MBP14M408SL
від 124 561 грн.
MJ3D4
від 119 995 грн.
MDE34
від 81 199 грн.

MacBook Pro M5 vs. M4: The Ultimate Apple Silicon Showdown
Apple MacBook Pro 14-inch (M5, 2025) - TechRadar
Apple MacBook Pro M5 14-inch review: A huge graphics upgrade ...
від 104 399  до 116 477 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Space Black Z1KH000C0 (2025) [Space Black|M5 10CPU 10GPU|32GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
109 050 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2025 Space Black (Z1KH000C0) Z1KH000C0
GRO (Київ)
106 989 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5, 512GB, 10CPU / 10GPU, 32GB RAM, Space Black (2025) (Z1KH000C0) Z1KH000C0
Jabko.ua (Львів)
106 999 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (Z1KH000C0) Z1KH000C0
Luckylink.kiev.ua (Київ)
108 720 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (Z1KH000C0)
Smartmag.biz.ua (Львів)
108 976 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' Late 2025 Space Black (Z1KH000C0)
Idrop.com.ua (Київ)
104 399 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (Z1KH000C0)
Easybay.com.ua (Київ)
108 026 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (Z1KH000C0)
Tv-mir.com.ua (Київ)
107 003 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 32/512GB Late 2025 Space Black (Z1KH000C0) Ультрабук MacBook Pro 14\" M5 32/512GB Late 2025 Space B
Kvshop.com.ua (Київ)
116 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP14M509SB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MBP14M509SB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MBP14M509SB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія