шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 [MEQJ4]

Конфігурації і ціни 265Відгуки  Обговорення  Корисне17Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MEQJ4) за ціною від 97240 грн.
Відео 82Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2025 M5

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2025 M5 46
Характеристики [MEQJ4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
антивідблискове / Nano-texture glass /
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  82500 грн.    до  120000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MBP14M514SL
від 103 999 грн.
MBP14M517SB
від 104 499 грн.
MDE64
від 81 558 грн.
MCX04
від 94 159 грн.
MBP14M509SB
від 104 399 грн.
MCX14
від 94 528 грн.
MBP14M513SB
від 94 999 грн.
MBP14M509SL
від 106 089 грн.
MBP14M513SL
від 94 499 грн.
MBP14M521SL
від 111 999 грн.
MDE34
від 86 980 грн.
MBP14M518SL
від 112 999 грн.
MBP14M518SB
MBP14M505SB
від 85 400 грн.
MDE54
від 76 768 грн.
MBP14M503SL
від 116 299 грн.
MBP14M503SB
MBP14M411SL
від 115 372 грн.
MDE14
від 73 660 грн.
MW2X3
від 78 100 грн.

MacBook Pro M5 vs. M4: The Ultimate Apple Silicon Showdown
Apple MacBook Pro 14-inch (M5, 2025) - TechRadar
Apple MacBook Pro M5 14-inch review: A huge graphics upgrade ...
від 97 240  до 105 699 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MEQJ4) MEQJ4
GRO (Київ)
102 019 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5, 1TB, 10CPU / 10GPU, 16GB RAM, Space Black with Nano-texture Display (2025) (Z1KH000VJ, M
Jabko.ua (Львів)
105 699 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5/10CPU/10GPU/16GB/1TB with Nano-texture display - Space Black 2025 (MEQJ4, Z1KH000VJ)
NewTime.ua (Київ)
97 240 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MEQJ4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
102 027 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MEQJ4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MEQJ4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MEQJ4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія