шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 [MDE64]

Конфігурації і ціни 268Відгуки  Обговорення  Корисне17Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE64) за ціною від 88999 грн.
Відео 82Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2025 M5

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2025 M5 46
Где купить? [MDE64]
Характеристики [MDE64]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  120000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MEQJ4
від 94 999 грн.
MCX04
від 94 159 грн.
MBP14M514SL
від 103 999 грн.
MBP14M517SB
від 104 499 грн.
MCX14
від 94 315 грн.
MBP14M513SB
MBP14M513SL
від 94 499 грн.
MDE34
від 81 199 грн.
MBP14M505SB
від 85 400 грн.
MDE54
від 77 747 грн.
MBP14M411SL
від 100 999 грн.
MBP14M509SB
від 104 399 грн.
MBP14M521SL
від 111 999 грн.
MBP14M509SL
від 107 139 грн.
MBP14M518SL
від 112 999 грн.
MBP14M518SB
MDE14
від 73 494 грн.
MBP14M503SL
від 116 299 грн.
MBP14M503SB
MW2X3
від 73 313 грн.
MBP14M408SB
від 118 999 грн.
MBP14M416SB
від 119 999 грн.

MacBook Pro M5 vs. M4: The Ultimate Apple Silicon Showdown
Apple MacBook Pro 14-inch (M5, 2025) - TechRadar
Apple MacBook Pro M5 14-inch review: A huge graphics upgrade ...
від 88 999  до 113 617 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Silver MDE64 (2025) [Silver|M5 10CPU 10GPU|24GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
94 170 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2025 M5 10-Core CPU | 24Gb | 1Tb | 10-Core GPU | Silver (MDE64)
Buy.ua (Київ)
88 999 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE64)
iTMag.ua (Київ)
106 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2025 Silver (MDE64) MDE64
GRO (Київ)
90 159 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE64)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE64)
Appcover.com.ua (Київ)
90 300 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M5 24GB/1TB Silver 2025 (MDE64)
Touch (Дніпро)
94 219 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE64)
Zhuk.ua (Київ)
95 445 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Silver (MDE64UA/A) MDE64UA/A
Itbox.ua (Київ)
111 699 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2025 Silver (MDE64) MacBook Pro 14 Late 2025 Silver (MDE64)
Denika.ua (Харків)
96 155 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 1TB Silver (MDE64) 2025
Stls.store (Київ)
98 195 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5, 1TB, 10CPU / 10GPU, 24GB RAM, Silver (2025) (MDE64) MDE64
Jabko.ua (Львів)
95 499 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 1TB Silver (MDE64) 2025
Цифра (Київ)
96 117 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE64) MDE64UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
113 617 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 M5 Silver 2025 (MDE64) MDE64
Sota.store (Київ)
94 500 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE64)
Smartmag.biz.ua (Львів)
93 294 грн.
← купити
14-дюймовий MacBook Pro: чіп Apple M5 з 10-ядерним процесором та 10-ядерним графічним процесором, 24 ГБ, SSD-накопичувач 1 Т
Comtrading.ua (Київ)
← купити
MacBook Pro 14 with Apple M5, 1TB, 10CPU / 10GPU, 24GB RAM, Silver (2025) (MDE64)
Toiler.com.ua (Київ)
89 750 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 24/1TB Late 2025 Silver (MDE64) MDE64
ifrukt.com (Дніпро)
92 399 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Silver (MDE64UA/A) MDE64UA/A
icom.net.ua (Київ)
110 906 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Silver (MDE64UA/A) MDE64UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE64)
Easybay.com.ua (Київ)
92 042 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE64)
Justbuy.com.ua (Київ)
91 249 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 24/1TB 2025 (MDE64UA/A) Silver MDE64UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE64)
Tv-mir.com.ua (Київ)
92 352 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 (MDE64LL/A) MDE64LL/A
Dkt.ua (Київ)
109 155 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 24/1TB Late 2025 Silver (MDE64) Ультрабук MacBook Pro 14\" M5 24/1TB Late 2025 Silver (MDE64)
Kvshop.com.ua (Київ)
98 977 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 24/1TB 2025 (MDE64UA/A) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDE64, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE64). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE64) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія