шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer BE700 за ціною від 13276 грн.
Фото 6

Характеристики та опис TP-LINK Archer BE700

Габарити (мм): 76x232x203; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; торент-клієнт; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH; NAT; голосовий асистент: Amazon Alexa та Google Assistant
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
6 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
76x232x203 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 276  до 21 926 грн.
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Archer BE700
MTA.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER BE700 BE15000 (ARCHER-BE700) ARCHER-BE700
Moyo.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer BE700 ArcherBE700
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link, Archer BE700 Archer BE700 Archer BE700
Comtrading.ua (Київ)
← купити
TP-LINK Archer BE700 ARCHER-BE700
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link, Archer BE700 Archer BE700 TP-LINK (Archer BE700) Archer BE700
icom.net.ua (Київ)
13 276 грн.
← купити
Iнтернет-роутер TP-Link Archer BE700 Tri-Band Wi-Fi 7 (2.4Gz/5Gz/6Gz) 688+2882Мбіт/с+11528Мбіт/с
Citrus.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE700 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Роутер Tp-Link Archer BE700 (ARCHERBE700)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
21 926 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer BE700
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer BE700, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer BE700. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer BE700 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія