шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer GE550 за ціною від 11260 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис TP-LINK Archer GE550

Габарити (мм): 237x130x193; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; принт-сервер; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH; NAT; голосовий асистент: Amazon Alexa та Google Assistant
Колір
Тип пристрою
ігровий роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
принт-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
237x130x193 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 260  до 16 986 грн.
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Archer GE550
MTA.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER GE550 BE9300 (ARCHER-GE550) ARCHER-GE550
Moyo.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link, Archer GE550 Archer GE550 Archer GE550
Comtrading.ua (Київ)
← купити
TP-LINK Archer GE550 ARCHER-GE550
Luckylink.kiev.ua (Київ)
11 260 грн.
← купити
Роутер Tp-Link Archer GE550 EasyMesh (ARCHERGE550)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
16 896 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link, Archer GE550 Archer GE550 TP-LINK (Archer GE550) Archer GE550
icom.net.ua (Київ)
← купити
Wi-fi роутер TP-Link Archer GE550 Wi-Fi 7 Gaming (2.4Gz/5Gz/6Gz) 574+2882Мбіт/с+5764Мбіт/с
Citrus.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer GE550 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer GE550
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Wi-Fi-маршрутизатор TP-Link Archer GE550
Tomdom.in.ua (Львів)
16 986 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer GE550, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer GE550. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer GE550 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія