шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Deco BE22 (1-pack) за ціною від 3699 грн.
Фото 4

Характеристики та опис TP-LINK Deco BE22 (1-pack)

Габарити (мм): 150x150x62; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DDNS; підтримка VPN; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); режим MESH; NAT; голосовий асистент: Amazon Alexa та Google Assistant; Потужність передавача (dBm): 30; Антена: внутрішня; З них WAN/LAN: 2 порти
Колір
Тип пристрою
MESH система
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
2 порти
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Габарити
150x150x62 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  5250 грн.

від 3 699  до 5 331 грн.
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22 (1-pack) Deco BE22(1-pack)
Click.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Deco BE22 (1-pack)
MTA.ua (Київ)
← купити
Система WiFi-Mesh TP-LINK Deco BE22 BE3600 (DECO-BE22-1-PACK) DECO-BE22-1-PACK
Moyo.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link DECO-BE22-1-PACK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Mesh Wi-Fi система TP-LINK Deco BE22 BE3600 (DECO-BE22-1-PACK) DECO-BE22-1-PACK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Wi-Fi Mesh система TP-Link Deco BE22 (1-шт) DECO BE22(1-PACK)
ШО (Київ)
← купити
Mesh-система TP-Link Deco BE22 1-pack
Openshop.ua (Київ)
4 103 грн.
← купити
TP-Link Deco BE22(1-pack)
Mallprix.com (Київ)
3 786 грн.
← купити
Wi-Fi Mesh система TP-LINK Deco BE22 BE3600, 1xGE LAN, 1xGE WAN, 1мод (DECO-BE22-1-PACK) DECO-BE22-1-PACK
Jabko.ua (Львів)
← купити
TP-LINK Deco BE22(1-pack) Deco BE22(1-pack)
Notebooker.ua (Київ)
← купити
TP-Link Deco BE22 (1-pack)
Tehnomart.com (Київ)
3 840 грн.
← купити
Mesh-система TP-LINK Deco BE22 (1-pack) Deco BE22 (1-pack)
Denika.ua (Харків)
← купити
Mesh-система TP-Link Deco BE22 1-Pack
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 745 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Wi-Fi Mesh Deco BE22 (1-pack) White Deco BE22(1-pack)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Домашня Mesh система Wi-Fi 7 Tp-Link, Deco BE22(1 -pack) Deco BE22(1-pack) Deco BE22(1-pack)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi Mesh система TP-LINK DECO BE22 (1-PACK) DECO BE22 (1-PACK)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22 (1-pack)
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link DECO-BE22-1-PACK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link Deco BE22 (1-pack)
AKS.ua (Київ)
3 867 грн.
← купити
TP-Link Deco BE22(1-pack) — Домашня Mesh система Wi-Fi 7 Tp-Link, Deco BE22(1 -pack) Deco BE22(1-pack) Deco BE22(1-pack)
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Deco BE22 (1-pack)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
3 859 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Deco BE22 BE3600 Whole Home Mesh WiFi 7 System (1-pack) DECO BE22 (1-PACK)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi система TP-Link Deco BE22 (Deco BE22 1-pack) Deco BE22 1-pack
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Mesh-система TP-Link Deco BE22 1-pack
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 049 грн.
← купити
Mesh-система TP-Link Deco BE22 1-Pack
Zaua.store (Львів)
3 742 грн.
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22(1-pack) UA Deco BE22(1-pack)
Sota.store (Київ)
3 947 грн.
← купити
Wi-Fi роутер tp-link Deco BE22(1-pack)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 884 грн.
← купити
TP-Link Deco BE22 1-pack Deco BE22(1-pack)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 709 грн.
← купити
TP-Link Deco BE22(1-pack) DecoBE22(1-pack)
COMFY.ua (Київ)
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22 (1-pack) DECO-BE22-1-PACK
icom.net.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
MESH-система TP-Link MESH-система Mesh система Wi-Fi 7 Deco BE22 1 -pack (Deco BE22(1-pack))
MAUDAU (Київ)
5 000 грн.
← купити
TP-Link TP-LINK Deco BE22(1-pack) deco be22(1-pack)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22 (1-pack) Deco BE22(1-pack)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
MESH-система TP-Link MESH-система Mesh система Wi-Fi 7 Deco BE22 1 -pack (Deco BE22(1-pack)) Deco BE22(1-pack)
Compx.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Deco BE22 BE3600 Mesh-система Wi-Fi 7 (1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Mesh-система TP-Link Deco BE22 1-Pack
Timesport.com.ua (Львів)
3 739 грн.
← купити
Система WiFi-Mesh tp-link Deco be22 be3600, 1xGE lan, 1xGE wan, 1мод deco-be22-1-pack
Tviy-Dim.com (Київ)
4 056 грн.
← купити
MESH-система TP-Link WiFi-Mesh Deco BE22 BE3600 (DECO-BE22-1-PACK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Deco BE22 (1-pack)
MAUDAU (Київ)
4 776 грн.
← купити
TP-Link Система WiFi-Mesh Deco BE22 BE3600, 1x GE LAN, 1x GE WAN, 1мод E-DECO-BE22-1-PACK
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
MESH-система TP-Link WiFi-Mesh Deco BE22 BE3600 (DECO-BE22-1-PACK) DECO-BE22-1-PACK
Compx.ua (Київ)
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22 (1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link Deco BE22 Wi-Fi 7 3600 Мбіт/с Mesh 1-pack, арт. Deco BE22(1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Mesh Wi-Fi система TP-LINK Deco BE22(1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
4 282 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Deco BE22 (1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
4 829 грн.
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22(1-pack) ( 13368 ) ( 14537 )
Rozetka.ua (Київ)
5 331 грн.
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22(1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
4 297 грн.
← купити
Mesh Wi-Fi система TP-Link Deco BE22(1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
4 463 грн.
← купити
Mesh-система TP-LINK Deco BE22 (1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
4 643 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link DECO-BE22-1-PACK
Rozetka.ua (Київ)
4 811 грн.
← купити
Маршрутизатор tp-link Deco be22 (1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
4 405 грн.
← купити
Система WiFi-Mesh tp-link Deco be22 be3600, 1xGE lan, 1xGE wan, 1мод deco-be22-1-pack
Rozetka.ua (Київ)
4 598 грн.
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22 (1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22(1-pack) ( 13368 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
MESH-система TP-Link WiFi-Mesh Deco BE22 BE3600 (DECO-BE22-1-PACK)
Rozetka.ua (Київ)
4 838 грн.
← купити
MESH-система TP-Link MESH-система Mesh система Wi-Fi 7 Deco BE22 1 -pack (Deco BE22(1-pack))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Mesh-система TP-Link Deco BE22 1-pack
Rozetka.ua (Київ)
4 882 грн.
← купити
Wi-Fi Mesh система TP-Link Deco BE22 (1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
4 329 грн.
← купити
WiFi Mesh-система TP-Link Deco BE22 (1-pack)
Rozetka.ua (Київ)
4 272 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Deco BE22 (1-pack), відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Deco BE22 (1-pack). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Deco BE22 (1-pack) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія