шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2025 M4 [MC6A4]

Конфігурації і ціни 402Відгуки  Обговорення3Корисне18Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2025 M4 (MC6A4) за ціною від 64191 грн.
Відео 39Фото 28

Серия Apple MacBook Air 13 2025 M4

Модифікації Apple MacBook Air 13 2025 M4 36
Где купить? [MC6A4]
Характеристики [MC6A4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina display /
Серія
Apple M4
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.24 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  80000 грн.
Apple MacBook Air 13...
MC6C4
від 63 128 грн.
MBA13M502ST
від 67 999 грн.
MGP74
від 66 406 грн.
MC654
від 52 250 грн.
MC6V4
від 63 619 грн.
MDH84
від 59 509 грн.
MDHC4
від 60 554 грн.
MDHJ4
від 59 228 грн.
MBA13M404M 35W
від 70 399 грн.
MBA13M406M
від 67 995 грн.
MDHF4
від 57 460 грн.
MGP84
від 70 836 грн.
MGP94
MBA13M404ST 35W
від 76 196 грн.
MDHA4
від 51 051 грн.
MBA13M404SB 35W
від 77 300 грн.
MDHE4
від 49 504 грн.
MBA13M502M
від 67 989 грн.
MBA13M502SB
MBA13M502SL
MBA13M506SL
від 71 722 грн.

від 64 191  до 75 487 грн.
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M4 Starlight MC6A4 (2025) [Starlight|M4 10CPU 10GPU|24GB|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
68 920 грн.
← купити
Apple Macbook Air 13" M4 10-Core CPU | 24Gb | 512GB | 10-Core GPU | Starlight (MC6A4)
Buy.ua (Київ)
64 191 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2025 Starlight (MC6A4)
iTMag.ua (Київ)
70 899 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2025 Starlight (MC6A4) MC6A4
GRO (Київ)
65 419 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2025 Starlight (MC6A4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13` M4 24/512GB Starlight 2025 (MC6A4)
Touch (Дніпро)
67 799 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2025 Starlight (MC6A4)
Appcover.com.ua (Київ)
66 450 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" 2025 Starlight (MC6A4)
Zhuk.ua (Київ)
70 596 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2025 Starlight (MC6A4) MacBook Air 13,6 2025 Starlight (MC6A4)
Denika.ua (Харків)
72 512 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M4 512GB Starlight (MC6A4) 2025
Stls.store (Київ)
69 172 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MC6A4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2025 M4 (MC6A4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2025 M4 (MC6A4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія