шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 [MDHH4]

Конфігурації і ціни 504Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDHH4) за ціною від 49850 грн.
Відео 40Фото 30

Серия Apple MacBook Air 13 2026 M5

Модифікації Apple MacBook Air 13 2026 M5 52
Где купить? [MDHH4]
Характеристики [MDHH4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  46000 грн.    до  65000 грн.
Apple MacBook Air 13...
MW133
від 50 015 грн.
MDHE4
від 49 489 грн.
MDHA4
від 50 295 грн.
MDH74
від 50 929 грн.
MW103
MW0X3
MC6U4
від 49 600 грн.
MW0Y3
від 47 976 грн.
MW0W3
від 48 243 грн.
MW123
від 46 996 грн.
MC6T4
від 43 999 грн.
MDHF4
від 57 460 грн.

від 49 850  до 69 575 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Air 13" M5 16/512GB 2026 (MDHH4UA/A) Sky Blue MDHH4UA/A
Moyo.ua (Київ)
65 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M5 Sky Blue MDHH4 (2026) [Sky Blue|M5 10CPU 8GPU|16GB|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
53 415 грн.
← купити
Apple Macbook Air 13" 2026 M5 10-Core CPU | 16Gb | 512Gb | 8-Core GPU | Sky Blue (MDHH4)
Buy.ua (Київ)
50 901 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDHH4)
iTMag.ua (Київ)
64 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDHH4) MDHH4
GRO (Київ)
50 829 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDHH4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Air M5 13,6" 16GB/512GB Sky Blue (MDHH4)
Appcover.com.ua (Київ)
50 450 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13` M5 16/512GB Sky Blue 2026 (MDHH4)
Touch (Дніпро)
54 749 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" 2026 Apple M5 8 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDHH4)
Zhuk.ua (Київ)
53 393 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 2026 M5 8 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDHH4) MacBook Air 13,6 2026 M5 8 core GPU 16GB 512GB
Denika.ua (Харків)
53 941 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDHH4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDHH4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2026 M5 (MDHH4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія