шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 [MW2U3]

Конфігурації і ціни 88Відгуки  Обговорення  Корисне20Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 (MW2U3) за ціною від 68621 грн.
Відео 31Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 14 2024 M4

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2024 M4 10
Где купить? [MW2U3]
Характеристики [MW2U3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  95000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MW2V3
від 72 594 грн.
MDE44
від 66 996 грн.
MDE04
від 70 499 грн.
MW2X3
від 73 479 грн.
MW2W3
від 68 743 грн.
MDE14
від 73 494 грн.
MDE54
від 76 595 грн.
MBP14M505SB
від 85 400 грн.
MDE34
від 81 199 грн.
MBP14M513SL
від 94 499 грн.
MBP14M513SB
від 94 999 грн.

від 68 621  до 86 726 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M4 Space Black MW2U3 (2024) [Space Black|M4 10CPU 10GPU|16GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
79 165 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" Late 2024 M4 10-Core CPU | 16Gb | 512Gb | 10-Core GPU | Space Black (MW2U3)
Buy.ua (Київ)
68 621 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Space Black (MW2U3)
iTMag.ua (Київ)
78 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Space Black (MW2U3) MW2U3
GRO (Київ)
75 749 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Space Black (MW2U3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M4 16GB/512GB Space Black 2024 (MW2U3)
Touch (Дніпро)
79 279 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Space Black (MW2U3)
Appcover.com.ua (Київ)
76 200 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Space Black (MW2U3)
Zhuk.ua (Київ)
81 090 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Space Black (MW2U3) MacBook Pro 14 Late 2024 Space Black (MW2U3)
Denika.ua (Харків)
83 244 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 512GB Space Black (MW2U3) 2024
Stls.store (Київ)
83 296 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MW2U3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 (MW2U3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 (MW2U3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія