шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max [MX303]

Конфігурації і ціни 116Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max (MX303) за ціною від 134996 грн.
Відео 6Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max 16
Где купить? [MX303]
Характеристики [MX303]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Max
Об'єм оперативної пам'яті
36 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  135000 грн.    до  205000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MBP16M415SL
від 170 999 грн.
MX2V3
від 165 299 грн.
MBP16M414SB
від 164 632 грн.
MBP16M410SB
від 153 769 грн.
MBP16M406SB
від 155 090 грн.
MX2Y3
від 145 996 грн.
MX2U3
від 144 999 грн.
MBP16M418SB
від 178 485 грн.
MBP16M418SL
від 176 713 грн.
MBP16M402SB
від 136 439 грн.
MBP16M402SL
від 141 699 грн.
MBP16M414SL
від 170 511 грн.
MBP16M406SL
від 158 550 грн.

від 134 996  до 188 718 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Max Space Black MX303 (2024) [Space Black|M4 Max 14CPU 32GPU|36GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
166 313 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 16" Late 2024 M4 Max 14-Core CPU | 36Gb | 1Tb | 32-Core GPU | Space Black (MX303)
Buy.ua (Київ)
174 941 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX303) MX303
GRO (Київ)
165 489 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX303)
Appcover.com.ua (Київ)
165 500 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' M4 Max 36GB/1TB Space Black 2024 (MX303)
Touch (Дніпро)
179 399 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX303)
Zhuk.ua (Київ)
176 490 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX303) MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX303)
Denika.ua (Харків)
179 177 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 36GB/1TB Space Black (MX303)
Soho.com.ua (Київ)
176 699 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Space Black (MX303) MX303
Openshop.ua (Київ)
188 718 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Space Black (MX303)
Q-techno.com.ua (Київ)
173 529 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MX303, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max (MX303). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max (MX303) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія