шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview Hero 10

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview Hero 10 за ціною від 15264 грн.
Відео 7Фото 13

Характеристики та опис Blackview Hero 10

Вага (г): 198; Розміри (мм): 168.99x75.47x8.08; зарядний пристрій; Корпус: розкладний з гнучким екраном; Ємність (мАгод): 4000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM;язку: 4G (LTE); Стандарт зв'
Колір
діагональ дисплея
6.9 "
роздільна здатність екрану
2560x1080
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4000 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
168.99x75.47x8.08 мм / в складеному стані – 87x75.47x16.25 мм /
Вага
198 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 15 264  до 20 397 грн.
Blackview Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Sakura Pink
MTA.ua (Київ)
15 899 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Purple
Justbuy.com.ua (Київ)
15 819 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Sakura Purple
Stls.store (Київ)
15 949 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Sakura Purple
Цифра (Київ)
15 664 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Purple
Denika.ua (Харків)
16 007 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Purple EU
Sota.store (Київ)
15 264 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Purple (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
16 267 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256Gb Sakura Purple
MAUDAU (Київ)
20 397 грн.
← купити
Мобільний телефон Blackview Hero 10 12/256GB Purple
Rozetka.ua (Київ)
17 199 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256Gb Sakura Purple
MAUDAU (Київ)
18 115 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Purple
Rozetka.ua (Київ)
17 588 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Purple
Rozetka.ua (Київ)
16 807 грн.
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12 / 256Gb Sakura Purple (бузковий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256Gb NFC Sakura Purple (фіолетовий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview Hero 10 12/256GB Purple Global
Rozetka.ua (Київ)
17 149 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview Hero 10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview Hero 10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview Hero 10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія