шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Omada EAP211-Bridge KIT за ціною від 5497 грн.
Фото 4

Характеристики та опис TP-LINK Omada EAP211-Bridge KIT

Габарити (мм): 79x60x224; Робоча температура (°C): -40 °C ~ +70; Захист від вологи: IP65; Використання поза приміщенням; PoE (вхід): пасивний; 802.1x; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; Beamforming; режим MESH; режим моста; Потужність передавача (dBm): 23; Антена: внутрішня; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с
Колір
Тип пристрою
спрямована точка доступу
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Кількість LAN портів
3 порти
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
режим моста
режим MESH
Beamforming
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
802.1x
PoE (вхід)
пасивний / адаптер в комплекті /
Використання поза приміщенням
Габарити
79x60x224 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4900 грн.    до  7750 грн.

Мобильное приложение TP-Link Omada для Android
Мобильное приложение TP-Link Omada для iOS
від 5 497  до 9 394 грн.
Бездротовий міст TP-Link EAP211-Bridge KIT (EAP211-BRIDGEKIT)
Secur.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
TP-Link Точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT AC900
MTA.ua (Київ)
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км EAP211-BRIDGEKIT
Moyo.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP211-Bridge KIT (EAP211-BRIDGEKIT) EAP211-BRIDGEKIT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Точка доступу TP-Link EAP211-Bridge Kit
Openshop.ua (Київ)
5 954 грн.
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км EAP211-BRIDGEKIT
ШО (Київ)
← купити
Точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT, AC900, PoE
АЛЛО (Київ)
← купити
TP-Link EAP211-BRIDGEKIT
Mallprix.com (Київ)
5 765 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP211-Bridge KIT (EAP211-BRIDGEKIT) EAP211-BRIDGEKIT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий міст Omada для внутрішнього/зовнішньог о використання tp-link, EAP211-Bridge kit EAP211-Bridge kit
Tviy-Dim.com (Київ)
6 067 грн.
← купити
Точка доступу TP-LINK EAP211-Bridge KIT
Denika.ua (Харків)
5 894 грн.
← купити
TP-Link EAP211-Bridge KIT
Tehnomart.com (Київ)
5 837 грн.
← купити
Бездротова точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT
Zaua.store (Львів)
5 690 грн.
← купити
TP-Link EAP211-Bridge KIT EAP211-BridgeKIT
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротова точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 693 грн.
← купити
TP-LINK EAP211-Bridge KIT
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Точка доступу TP-LINK EAP211-Bridge KIT White
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP211-Bridge KIT (EAP211-BRIDGEKIT)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Бездротовий міст Omada для внутрішнього/зовнішнього використання TP-LINK (EAP211-Bridge KIT)
Nkt.ua (Київ)
← купити
TP-Link EAP211-Bridge KIT — Mesh Wi-Fi точка доступу внутрішня/зовнішня 802.11ac 5 ГГц (2 шт.)
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP211-Bridge KIT (EAP211-BRIDGEKIT) EAP211-BRIDGEKIT
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комплект мосту Omada EAP211 (EAP211BRIDGEKITNEWWIRELESS)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 394 грн.
← купити
Точка доступy Wi-Fi TP-Link EAP211-Bridge KIT (EAP211-BRIDGEKIT) EAP211-BRIDGEKIT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
TP-Link EAP211-Bridge KIT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP211-Bridge KIT (EAP211-BRIDGEKIT)
icom.net.ua (Київ)
5 497 грн.
← купити
TP-Link Бездротовий міст EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км
MAUDAU (Київ)
6 047 грн.
← купити
TP-Link EAP211-Bridge KIT (EAP211-BRIDGEKIT) eap211-bridgekit
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link Бездротовий міст EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км E-EAP211-BRIDGEKIT
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км (EAP211-Bridge KIT)
Compx.ua (Київ)
← купити
Точка доступу TP-LINK EAP211-BRIDGE KIT
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий міст tp-link EAP211-Bridge kit ac900, 3xGE lan, PoE до 1 км eap211-bridgekit
Tviy-Dim.com (Київ)
5 890 грн.
← купити
Бездротова точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT
Timesport.com.ua (Львів)
8 162 грн.
← купити
Бездротова точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT
Timesport.com.ua (Львів)
5 687 грн.
← купити
TP-Link EAP211-BRIDGEKIT — Бездротовий міст EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Бездротовий міст EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км TP-Link (2000003286980)
Rozetka.ua (Київ)
7 226 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT
Rozetka.ua (Київ)
6 532 грн.
← купити
Бездротовий міст Omada для внутрішнього/зовнішнього використання TP-LINK, EAP211-Bridge KIT EAP211-Bridge KIT TP-LINK (EAP21
Rozetka.ua (Київ)
7 873 грн.
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км (EAP211-BRIDGEKIT)
Rozetka.ua (Київ)
6 474 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT
Rozetka.ua (Київ)
6 809 грн.
← купити
Wi-Fi міст бездротовий TP-Link EAP211-Bridge KIT, до 5 км, Wi-Fi 5, 867 Mbps, 5GHz, 3xGigabit Ethernet, 2 шт., White
Rozetka.ua (Київ)
7 720 грн.
← купити
Точка доступу TP-LINK EAP211-Bridge KIT
Rozetka.ua (Київ)
6 366 грн.
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км
Rozetka.ua (Київ)
8 346 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км (EAP211-Bridge KIT)
Rozetka.ua (Київ)
7 082 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link EAP211-Bridge KIT
Rozetka.ua (Київ)
7 235 грн.
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP211-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 1 км
Rozetka.ua (Київ)
7 244 грн.
← купити
Wi-Fi міст бездротовий TP-Link EAP211-Bridge KIT, до 5 км, Wi-Fi 5, 867 Mbps, 5GHz, 3xGigabit Ethernet, 2 шт., White
Rozetka.ua (Київ)
7 253 грн.
← купити
Радіоміст TP-Link Omada EAP211-Bridge Kit
Rozetka.ua (Київ)
7 407 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Omada EAP211-Bridge KIT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Omada EAP211-Bridge KIT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Omada EAP211-Bridge KIT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія