шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Omada EAP215-Bridge KIT за ціною від 6315 грн.
Відео 3Фото 4

Характеристики та опис TP-LINK Omada EAP215-Bridge KIT

Габарити (мм): 79x60x224; Робоча температура (°C): -40 °C ~ +70; Захист від вологи: IP65; Використання поза приміщенням; PoE (вхід): пасивний; 802.1x; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; Beamforming; режим MESH; режим моста; Потужність передавача (dBm): 23; Антена: внутрішня; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с
Колір
Тип пристрою
спрямована точка доступу / PtP міст /
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Кількість LAN портів
3 порти
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
режим моста
режим MESH
Beamforming
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
802.1x
PoE (вхід)
пасивний
Використання поза приміщенням
Габарити
79x60x224 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  8750 грн.

Брошюра c характеристиками
від 6 315  до 9 660 грн.
TP-Link Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge KIT White
MTA.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP215-BRIDGEKIT
Itbox.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP215-Bridge KIT до 5 км EAP215-BRIDGEKIT
Moyo.ua (Київ)
← купити
Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge KIT (EAP215-BRIDGEKIT)
Touch (Дніпро)
6 799 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge Kit
Openshop.ua (Київ)
6 575 грн.
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP215-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 5 км EAP215-BRIDGEKIT
ШО (Київ)
← купити
Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge KIT, AC900, PoE
АЛЛО (Київ)
← купити
TP-Link EAP215-BRIDGEKIT
Mallprix.com (Київ)
6 397 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP215-BRIDGEKIT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішня/внутрішня точка доступу tp-link, eap215-b ridge kit EAP215-Bridge kit
Tviy-Dim.com (Київ)
6 741 грн.
← купити
TP-Link EAP215-Bridge KIT — Mesh Wi-Fi точка доступу внутрішня/зовнішня 802.11ac 5 ГГц (2 шт.)
Comtrade.ua (Київ)
← купити
TP-Link EAP215-Bridge KIT AC900 EAP215-BridgeKITAC900
COMFY.ua (Київ)
← купити
TP-Link EAP215-Bridge KIT
Tehnomart.com (Київ)
6 485 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP215-BRIDGEKIT
Q-techno.com.ua (Київ)
6 908 грн.
← купити
Зовнішня/внутрішня точка доступу TP-LINK (EAP215-Bridge KIT)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Точка доступу TP-LINK EAP215-Bridge KIT
Denika.ua (Харків)
6 560 грн.
← купити
TP-LINK EAP215-Bridge KIT
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP215-BRIDGEKIT
E-server.com.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Комплект мосту TP-Link WLAN AC867 Dualband EAP215 (EAP215BRIDGEKIT)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 621 грн.
← купити
Точка доступy Wi-Fi TP-Link EAP215-Bridge KIT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge KIT
Timesport.com.ua (Львів)
9 660 грн.
← купити
TP-Link EAP215-Bridge KIT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP215-BRIDGEKIT EAP215-Bridge KIT
icom.net.ua (Київ)
6 315 грн.
← купити
TP-Link Бездротовий міст EAP215-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 5 км
MAUDAU (Київ)
6 677 грн.
← купити
TP-Link TP-LINK EAP215-Bridge KIT eap215-bridgekit
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link Бездротовий міст EAP215-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 5 км E-EAP215-BRIDGEKIT
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Точка доступа TP-LINK EAP215-BRIDGE KIT
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий міст tp-link EAP215-Bridge kit ac900, 3xGE lan, PoE до 5 км eap215-bridgekit
Tviy-Dim.com (Київ)
6 544 грн.
← купити
TP-Link EAP215-BRIDGEKIT — Бездротовий міст EAP215-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 5 км
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge KIT
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Бездротовий міст EAP215-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 5 км TP-Link (2000003286997)
Rozetka.ua (Київ)
8 029 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge KIT
Rozetka.ua (Київ)
7 258 грн.
← купити
Зовнішня/внутрішні точка доступу TP-LINK, EAP215-B ridge KIT EAP215-Bridge KIT TP-LINK (EAP215-Bridge KIT) (1838375)
Rozetka.ua (Київ)
8 748 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge KIT (EAP215-BRIDGEKIT) [151405]
Rozetka.ua (Київ)
7 649 грн.
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP215-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 5 км (EAP215-BRIDGEKIT)
Rozetka.ua (Київ)
7 194 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge KIT
Rozetka.ua (Київ)
7 497 грн.
← купити
Wi-Fi міст бездротовий TP-Link EAP215-Bridge KIT, до 5 км, Wi-Fi 5, 867 Mbps, 5GHz, 3xGigabit Ethernet, 2 шт., White
Rozetka.ua (Київ)
8 509 грн.
← купити
Точка доступу TP-LINK EAP215-Bridge KIT
Rozetka.ua (Київ)
7 074 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP215-BRIDGEKIT
Rozetka.ua (Київ)
7 710 грн.
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP215-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 5 км
Rozetka.ua (Київ)
9 274 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link EAP215-Bridge KIT
Rozetka.ua (Київ)
8 037 грн.
← купити
Бездротовий міст TP-LINK EAP215-Bridge KIT AC900, 3xGE LAN, PoE до 5 км
Rozetka.ua (Київ)
8 049 грн.
← купити
Wi-Fi міст бездротовий TP-Link EAP215-Bridge KIT, до 5 км, Wi-Fi 5, 867 Mbps, 5GHz, 3xGigabit Ethernet, 2 шт., White
Rozetka.ua (Київ)
8 027 грн.
← купити
Радіоміст TP-Link Omada EAP215-Bridge Kit
Rozetka.ua (Київ)
8 231 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Omada EAP215-Bridge KIT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Omada EAP215-Bridge KIT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Omada EAP215-Bridge KIT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія