шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 [MDV94]

Конфігурації і ціни 458Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDV94) за ціною від 60650 грн.
Відео 43Фото 29

Серия Apple MacBook Air 15 2026 M5

Модифікації Apple MacBook Air 15 2026 M5 48
Где купить? [MDV94]
Характеристики [MDV94]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1864 / Liquid Retina /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
340x238x12 мм
Вага
1.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  75000 грн.
Apple MacBook Air 15...
MDVD4
від 59 891 грн.
MDVQ4
від 59 669 грн.
MC7C4
від 58 875 грн.
MDVH4
від 58 299 грн.
MW1H3
від 56 969 грн.
MW1K3
від 57 695 грн.
MW1M3
від 56 469 грн.
MBA15M402ST 70W
від 60 756 грн.
MW1G3
від 54 445 грн.
MC6L4
від 68 229 грн.
MC7D4
MW1L3
від 51 849 грн.
MW1J3
від 52 199 грн.
MC7A4
від 50 869 грн.
MC6K4
від 70 600 грн.

від 60 650  до 75 499 грн.
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M5 Silver MDV94 (2026) [Silver|M5 10CPU 10GPU|16GB|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
64 310 грн.
← купити
Apple Macbook Air 15" 2026 M5 10-Core CPU | 16Gb | 512Gb | 10-Core GPU | Silver (MDV94)
Buy.ua (Київ)
61 799 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Silver (MDV94)
iTMag.ua (Київ)
75 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Silver (MDV94) MDV94
GRO (Київ)
61 689 грн.
← купити
Apple MacBook Air M5 15" 16GB/512GB Silver (MDV94)
Appcover.com.ua (Київ)
60 650 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Silver (MDV94)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15` M5 16/512GB Silver 2026 (MDV94)
Touch (Дніпро)
65 799 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air M5 Chip 15" 16/512GB Silver (MDV94)
Zhuk.ua (Київ)
64 969 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 10 core GPU 16GB 512GB Silver (MDV94) MacBook Air 15 2026 M5 10 core GPU 16GB 512GB Sil
Denika.ua (Харків)
65 667 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 512GB Silver (MDV94) 2026
Stls.store (Київ)
65 786 грн.
← купити
MacBook Air 15 Retina, Silver, 512GB, 10 CPU / 10 GPU, 16GB RAM with Apple M5 (2026) (MDV94) MDV94
Jabko.ua (Львів)
68 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 16GB/512GB Silver (MDV94)
Soho.com.ua (Київ)
65 399 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 512GB Silver (MDV94) 2026
Цифра (Київ)
64 394 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 Apple M5 10 core Gpu 16GB 512GB Silver (MDV94) MDV94
Openshop.ua (Київ)
65 100 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Silver (MDV94) MDV94
Luckylink.kiev.ua (Київ)
61 800 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M5 2026 Silver (MDV94) MDV94
Sota.store (Київ)
63 500 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15.3" M5 16/512Gb Silver 2026 (MDV94)
Mobileplanet.ua (Одеса)
62 935 грн.
← купити
MacBook Air M5 15" 10CPU/10GPU/16GB/512GB Silver (MDV94)
Toiler.com.ua (Київ)
62 170 грн.
← купити
Apple Macbook Air 15 / M5 / 16Gb / 512Gb / Silver (2026) MDV94
ispot.com.ua (Рівне)
69 699 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Silver (MDV94)
Smartmag.biz.ua (Львів)
63 150 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Silver (MDV94)
Justbuy.com.ua (Київ)
61 889 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 2026 16/512GB Silver (MDV94) MDV94
ifrukt.com (Дніпро)
62 399 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15' 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Silver (MDV94)
TEHNOS.UA (Київ)
62 187 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Silver (MDV94)
Tv-mir.com.ua (Київ)
61 984 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 16/512GB Silver 2026 (MDV94) mdv94
Kvshop.com.ua (Київ)
67 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDV94, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDV94). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDV94) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія