шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 [GT302v28]

Конфігурації і ціни 1886Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v28) за ціною від 132968 грн.
Фото 15

Серия Artline Overlord GT302

Модифікації Artline Overlord GT302 86
Где купить? [GT302v28]
Характеристики [GT302v28]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / TUF GAMING B650-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9070
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 3 + 1 v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
520x235x485 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  145000 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v29
від 132 968 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v15
від 129 536 грн.
X89v23
Artline Overlord GT302
GT302v23
від 137 456 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v24
Artline Gaming D31
D31v93
від 128 303 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8503
від 127 839 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8623
від 127 091 грн.
Artline Gaming D31
D31v91
від 131 516 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v36
від 133 496 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v22
від 131 030 грн.
X89v19
від 136 223 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v30
від 135 959 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v06
Artline Gaming D31
D31v101
від 124 079 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv121
від 129 051 грн.
Artline Gaming X77 W...
X77WHITEv118
від 137 675 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v26
від 128 039 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8587
від 133 096 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v27
від 126 542 грн.
Artline Gaming D31
D31v95
від 126 323 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8515
від 134 911 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8635
від 134 978 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v25
від 140 666 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv95
від 137 192 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv96
Artline Gaming Tank
TANKv94
Artline Gaming GRAND
GRANDv125
від 133 233 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv110
від 131 999 грн.
Artline Gaming D31
D31v93Win
від 133 979 грн.

від 132 968  до 134 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v28) GT302v28
Artline.ua (Київ)
132 969 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v28w)
АЛЛО (Київ)
133 497 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v28) GT302v28
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord GT302 (GT302v28) GT302v28
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v28) GT302v28
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v28w) GT302v28w
icom.net.ua (Київ)
133 496 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v28)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v28)
MTA.ua (Київ)
133 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord GT302 (GT302v28w) gt302v28w
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v28w)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GT302v28, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v28). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v28) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія