шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y7 Pro за ціною від 1334 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco Y7 Pro

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 240; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.39; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; звуковий сигнал; сповіщення
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1400 грн.    до  1900 грн.

від 1 334  до 2 418 грн.
Смарт-годинник Hoco Y7 Pro Smart Sports Watch (call version) Grey
MAUDAU (Київ)
1 599 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y7 Pro Колір Сірі
Rozetka.ua (Київ)
2 418 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y7 Pro Smart Sports Watch (call version) Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Розумний годинник Hoco Y7 Pro сірі
MAUDAU (Київ)
1 550 грн.
← купити
Смарт Часи Hoco Y7 Pro Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 671 грн.
← купити
Смарт Часи Hoco Y7 Pro Колір Срібний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Hoco Y7 Pro, IP67, BT5.0, 240mAh, 5-7d, Сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 164 грн.
← купити
Смарт годинник Hoco Y7 Pro, IP67, BT5.0, 240mAh, 5-7d, Срібний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Hoco Y7 Pro, IP67, BT5.0, 240mAh, 5-7d, Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 916 грн.
← купити
Смарт годинник Hoco Y7 Pro, IP67, BT5.0, 240mAh, 5-7d, Срібний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y7 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y7 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y7 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія