шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco DYD04 за ціною від 903 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco DYD04

Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 230; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.83; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; сповіщення; Інтерфейс підключення: Bluetooth v5.0
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1150 грн.

від 903  до 1 237 грн.
Smart sports watch Hoco DYD04 (call version) Track, HeartRate, IP68, 1.83"
MAUDAU (Київ)
903 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco DYD04 Black з підтримкою дзвінків, дисплей 1.83", Bluetooth 5, захист IP68 (17529)
Rozetka.ua (Київ)
1 236 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco DYD04 Silver з підтримкою дзвінків, дисплей 1.83", Bluetooth 5, захист IP68 (17529)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Smart sports watch HOCO DYD04 (call version) |Track, HeartRate, IP68, 1.83"|
Rozetka.ua (Київ)
1 004 грн.
← купити
Смарт-часи з підтримкою дзвінків Hoco DYD04 1.83" Bluetooth 5 IP68 Silver (17529)
Rozetka.ua (Київ)
1 237 грн.
← купити
Смарт-часи з підтримкою дзвінків Hoco DYD04 1.83" Bluetooth 5 IP68 Black (17529)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт Годинник Smart sports watch HOCO DYD04 (call version) |Track, HeartRate, IP68, 1.83"| black Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 033 грн.
← купити
Смарт Годинник Smart sports watch HOCO DYD04 (call version) |Track, HeartRate, IP68, 1.83"| silver Колір Сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник з підтримкою дзвінків Hoco DYD04 1.83" Bluetooth 5 IP68 Silver (17529)
Rozetka.ua (Київ)
1 071 грн.
← купити
Смарт-годинник з підтримкою дзвінків Hoco DYD04 1.83" Bluetooth 5 IP68 Black (17529)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DYD04, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco DYD04. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco DYD04 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія