шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y32 за ціною від 699 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco Y32

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 225; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Jerry JL7012; Дисплей ("): 1.75; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; жіночий календар; пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1000 грн.

від 699  до 1 325 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Y32 44mm Pink (call version)
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
HOCO Y32 44mm 225 mAh IP67 (6942007659062) Y3244mm225mAhIP67(6942007659062)
COMFY.ua (Київ)
825 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y32 44 mm Pink
Semtech.com.ua (Луцьк)
754 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y32 44mm Pink (call version)
Soho.com.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y32 44 mm Pink
Zaua.store (Львів)
751 грн.
← купити
Smart Sports Watch Hoco (call version) Y32 BT5.3, IP67, HeatRate, 1.75"
MAUDAU (Київ)
977 грн.
← купити
HOCO Y32 44mm. 225 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) (6942007659062) 6942007659062
Kvshop.com.ua (Київ)
797 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y32 44mm. 225 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) (6942007659062) K-33769
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
822 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y32 44mm. 225 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) (6942007659062)
Rozetka.ua (Київ)
851 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y32 44 mm Pink
Timesport.com.ua (Львів)
748 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y32. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y32 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія